Na topie

Wycieczka z przewodnikiem po Talosie I

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Arkane Studios prezentuje stację kosmiczną, którą zwiedzą gracze przymierzający się do przygody z Prey.

 • Wycieczka z przewodnikiem po Talosie I
A A

Im bliżej premiery gry Prey tym apetyty z nią związane wydają się coraz większe. Mieliśmy już okazję zapoznać się z produkcją Arkane Studios i nasze pierwsze wrażenia okazały się naprawdę pozytywne. Z czystym sumieniem można zatem wspominać o nowych materiałach wypuszczanych przez producenta i wydawcę.

A uczciwie przyznać trzeba, że ich nie brakuje. Mieliśmy okazję oglądać już wiele zwiastunów, do tej pory skupiano się jednak na umiejętnościach i wyposażeniu bohatera lub przeciwnikach. Tym razem zdecydowano się przybliżyć nam miejsce akcji - Talos I.

„Obcy wyrwali się na wolność i przejęli kontrolę nad Talosem I. Ale w Prey nie chodzi tylko o walkę z inwazją. Nie jest to też wyłącznie wielka podróż w celu odkrycia własnej tożsamości, przyczyn, dla których znajdujesz się na tej stacji kosmicznej i tego, jak uratować ludzkość przed tyfonami. Prey jest też opowieścią o samej stacji, wspaniałym pomniku wzniesionym na cześć ludzkiej ambicji – Talos to coś więcej niż tylko miejsce akcji gry. Mnóstwo tu tajemnic do odkrycia i nieznanych miejsc do zbadania. Przede wszystkim jednak stacja jest dla gracza niezwykłym zagrożeniem.”


Czekacie na premierę? Przypomnijmy, iż odbędzie się ona 5 maja, na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Odsłon: 2662 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. marcin1ja1
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-04-21 12:44

  Nie wiem czy już pamięć szwankuje ale grafika w niektórych miejscach to taki lekko podrasowany HL2.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!