• benchmark.pl
 • Gry
 • Wystartowała otwarta beta GOG GALAXY 2.0 - wielu graczy na coś takiego czekało
Gry

Wystartowała otwarta beta GOG GALAXY 2.0 - wielu graczy na coś takiego czekało

z dnia 2019-12-09
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

GOG GALAXY 2.0 ma być aplikacją, która znacząco uprzyjemni graczom kontrolowanie niekiedy naprawdę obszernych kolekcji gier. Zapowiedzi brzmiały bardzo optymistycznie, przyszła pora na ich zestawienie z rzeczywistością.

Otwarta beta GOG GALAXY 2.0 już dostępna

Założenia GOG GALAXY 2.0, o którym pisaliśmy już kilka miesięcy temu, są genialne w swojej prostocie. Aplikacja ma pozwalać graczom na zebranie w jednym miejscu wszystkich posiadanych gier i znajomych. W dobie coraz liczniejszych platform cyfrowej dystrybucji jawi się to jako naprawdę przydatne rozwiązanie.

Dziś wystartowała otwarta beta GOG GALAXY 2.0, każdy zainteresowany może w związku z tym po raz pierwszy bliżej przyjrzeć się temu, nad czym twórcy pracowali ostatnio w pocie czoła. Aplikację można pobrać z oficjalnej strony internetowej. Do działania wymaga ona systemu Windows 8 lub nowszego albo Mac OS X.

GOG GALAXY 2.0 został już znacząco rozbudowany

Na udostępnienie otwartej bety trzeba było trochę poczekać. Twórcy zapewniają jednak, że dobrze wykorzystali ten czas. Systematycznie wdrażane aktualizacje sprawiły, iż aplikacja posiada już nie tylko podstawowe opcje, ale też podgląd statusu znajomych z różnych platform, a także zaawansowane wyszukiwanie zapewniające sporo dodatkowych opcji - wyszukiwanie gier i znajomych, uruchamianie gry jednym przyciskiem czy możliwość własnoręcznego dodania dowolnej gry do biblioteki.

Piotr Karwowski, Managing Director w GOG, zachęca nie tylko do sprawdzenia bety GOG GALAXY 2.0, ale również do dzielenia się swoimi wrażeniami i opiniami. Opcja ich zgłaszania dostępna jest bezpośrednio w aplikacji, każda uwaga ma być przeanalizowana po to, aby finalnie gracze mogli cieszyć się jak najbardziej dopracowanym i funkcjonalnym produktem.

Przez ostatnich kilka lat widzimy coraz większe rozproszenie naszych kolekcji gier i list znajomych, co jest najlepszym dowodem na to, że potrzebujemy jako gracze jednej aplikacji, która pozwoli nam połączyć nasze gry i znajomych w jednym miejscu. Nie mam wątpliwości, że w przyszłości poznamy jeszcze więcej klientów i launcherów. Jesteśmy zdumieni i niezwykle wdzięczni za reakcję społeczności graczy oraz ich bezpośrednie zaangażowanie w naszą inicjatywę, dzięki czemu możemy teraz wszyscy korzystać z integracji z 20 platformami, które pozwalają wszystkim użytkownikom na połączenie list gier i znajomych w GOG GALAXY 2.0.

Źródło: gogalaxy

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Uczestniczyłem w późnej zamkniętej becie (ot, miesiąc temu przyznali mi dostęp) i byłem miło zaskoczony, że w zasadzie wszystko działa. Owszem, czasem się rozepnie plugin do Steama, albo nie widzi jakiejś gry, ale poza tym rewelacja.
 • avatar
  Trochę takie odkrywanie koła na nowo. Był już przecież 10 lat temu popularny launcher x-play co potrafił wszystko integrować. Czy jak to się on zwał. A i teraz są takie programy jak Playnite.
 • avatar
  Jak dotąd brakuje mi w tym jedynie jeszcze Rockstar Launcher'a.
  Zaloguj się