Na topie

Xblitz P500 - wideorejestrator z jonizatorem - w promocji

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Rejestratory samochodowe

Allegro, wtorek, 9 kwietnia – to najlepsze miejsce i czas na zakup gadżetu Xblitz P500, będącego nie lada ciekawostką – to wideorejestrator z jonizatorem powietrza.

 • Xblitz P500 - wideorejestrator z jonizatorem - w promocji
A A

Xblitz P500 to wyjątkowy gadżet, który może skutecznie poprawić komfort jazdy kierowcy, jak i pasażerom. Już dziś w serwisie Allegro można skorzystać ze specjalnej oferty, by stać się jego (jeszcze szczęśliwszym) posiadaczem.

Na czym polega wspomniana wyjątkowość modelu P500? Ano na tym, że łączy on w sobie funkcjonalność samochodowego wideorejestratora z jonizatorem powietrza. Ten ostatni umieszczony jest w uchwycie i podczas jazdy emituje jony ujemne do wnętrza pojazdu. Po co? Aby neutralizować (generowane przez urządzenia elektroniczne) jony dodatnie, które sprzyjają brudzeniu się tapicerki (przez przyciąganie drobinek kurzu) i negatywnie wpływają na koncentrację kierowcy.

Xblitz P500 jonizacja

Jonizator powietrza to cenny dodatek do (nieźle wyposażonego) wideorejestratora. Xblitz P500 ma sensor Sony IMX 323 i jasny obiektyw z przysłoną F2.0, czego efektem są nagrania Full HD z płynnością 30 klatek na sekundę, których jakość nie pogarsza się nawet przy kiepskich warunkach oświetleniowych. Wypada również wspomnieć o tym, że kamera nagrywa w pętli, ale dzięki czujnikowi przeciążeń, nie dopuszcza do nadpisania materiału z kolizji czy nagłego hamowania. 

Xblitz P500 wygląd

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem tego urządzenia, dzisiaj jest doskonały moment na realizację tego celu: zajrzyjcie więc na Allegro.

Źródło: KGK Trade, Xblitz

Odsłon: 6925 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Rejestratory samochodowe w marketplace

 1. sebmania
  Oceń komentarz:

  13    

  Opublikowano: 2019-04-09 11:02

  Nie mogę się doczekać na model z ekspresem do kawy.

  Skomentuj

 2. miedzianek
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-09 22:14

  Te porównanie HD z Full HD xD

  Nie wiedziałem, ze HD to 128x64 :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!