Na topie

Xiaomi pojawi się na targach MWC 2018

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Telefony Akcesoria Mobilne Smartfony Producenci: Xiaomi

Zwiedzający MWC 2018 znajdą stoisko producenta w hali 6. Trudno przewidzieć, co można będzie na nim zobaczyć, ale portfolio Xiaomi jest na tyle rozbudowane, że nikt nie powinien narzekać na nudę.

 • Xiaomi pojawi się na targach MWC 2018
A A

Targi CES 2018 już za nami, ale nie będziemy długo czekać na kolejną branżową imprezę. Mowa oczywiście o MWC 2018. W Barcelonie pojawić powinni się niemal wszyscy wiodący producenci związani z rynkiem mobilnym. Także ci, których obecność stała pod dużym znakiem zapytania.

Tego typu określenia bez wątpienia pasują do Xiaomi. Chińczycy nie wybrali się na MWC 2017, ale w tym roku muszą mieć coś do pokazania. Potwierdzono bowiem, iż Xiaomi wybiera się do Barcelony. Zwiedzający MWC 2018 znajdą stoisko producenta w hali 6.

Xiaomi MWC 2018

Nie jest jasne, czy producent zorganizuje też konferencję prasową. Gdyby ją zapowiedziano, to spodziewać należałoby się dużej premiery. I chociaż pojawiają się sugestie co do Xiaomi Mi 7, nowy flagowy smartfon zadebiutuje najprawdopodobniej nieco później. Tym bardziej, że na MWC 2018 zobaczyć mamy Galaxy S9, mocne uderzenie szykuje również Sony. Xiaomi mimo wszystko byłoby w cieniu.

Być może skończy się zatem na udostępnieniu na stoiskach znanych już smartfonów lub akcesoriów. Trzeba bowiem pamiętać, że mowa o imprezie dotyczącej szeroko pojętego rynku mobile, a nie tylko smartfonów. Mimo wszystko wybierającym się na targi obecność Xiaomi z pewnością się spodoba.

Źródło: Android Headlines

Odsłon: 3102 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Mobile w marketplace

 1. .Alx.
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-18 12:12

  Warto byłby dodać, że targi odbędą się w dniach 26 lutego - 1 marca 2018

  Skomentuj

  1. Piotrek7
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-01-18 17:29

   O to to. Już miałem googlować kiedy te targi :)

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!