Na topie

200 000 osób - padł rekord oglądalności polskiej transmisji na YouTube

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Na Topie YouTube

Transmisja na żywo z 1. Konferencji FAME MMA 3 cieszyła się olbrzymią popularnością. Film wyświetlany na kanale Lorda Kruszwila oglądało w pewnym momencie ponad 200 000 osób. To rekord polskiego YouTube’a.

  • 200 000 osób - padł rekord oglądalności polskiej transmisji na YouTube
A A

Ponad 200 000 osób w szczytowym momencie oglądało transmisję na żywo z 1. Konferencji FAME MMA 3 na kanale Lorda Kruszwila. Dotąd w Polsce żaden „live stream” w serwisie YouTube nie cieszył się aż tak dużą frekwencją. 

Najpopularniejszy polski live stream na YouTube

Dotychczasowy rekord oglądalności transmisji na żywo na „polskim YouTube” należał do kanału DeeJayPallaside. Niespełna rok temu 108 tysięcy osób oglądało tam materiał poświęcony poszukiwaniom „Klauna z Koszalina”. Teraz udało się znacząco poprawić ten wynik, ale właściwie nie może to dziwić…

Raz bowiem że FAME MMA to wydarzenie, które budzi (nawet jeśli nie pozytywne, to) ogromne emocje. Dwa – transmisja odbywała się na kanale Lord Kruszwil znajdującym się (przy 2,5 mln subskrypcji) w TOP 10 w naszym kraju.

Duży kanał plus kontrowersyjne wydarzenie – to się po prostu nie mogło skończyć inaczej. Jeśli jesteście zainteresowani tym materiałem, możecie go obejrzeć poniżej (przy czym od razu zaznaczamy, że nie zachęcamy do tego, a wy robicie to na własną odpowiedzialność).

Źródło: inf. własna. Screen: Lord Kruszwil/YouTube

Odsłon: 6714 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. larson
    Oceń komentarz:

    23    

    Opublikowano: 2019-02-25 13:54

    JEZUSIU .... CO TO JEST .... TO TO POLSKI INTERNET OGLĄDA

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      23    

      Opublikowano: 2019-02-25 14:00

      Nie do końca bo jakieś 95% tego to margines typu danielmagical, dzieciaki i życiowe przegrywy, a i tak uważam, że to spore niedopowiedzenie. Inaczej mówiąc to duży upadek inteligencji ludzkiej na naszych oczach.

      Skomentuj

    2. levusek1992
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2019-02-25 14:00

      To będzie zaraz największa gala MMA w Polsce xd Ciężko będzie nie znać. KSW też się na gwiazdeczkach wybiło. Wcześniej się na FameMMA bili patostreamerzy. Teraz idą dalej

      Skomentuj

  2. kitamo
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2019-02-25 14:10

    To kto się teraz tam bije?
    Najman z Małyszem?

    Skomentuj

  3. rlistek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-25 14:19

    fkn normies

    Skomentuj

  4. eninede
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-25 14:22

    Widac "dzieciak" (Kruszfil) ma bogatego tatusia...

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-25 14:30

      podczas gdy inni synowie chcą lamborghini to kruszwil :
      - Tate, ja kce być prezydentem tego Jutuba.

      Skomentuj

  5. Dizzy
    Oceń komentarz:

    20    

    Opublikowano: 2019-02-25 14:31

    Wow przy jednym stole suma IQ wynosiła max 100 :D

    Skomentuj

  6. stach122
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-02-25 14:35

    Badziewie z kruszwilem an czele, już nawet naruciaka wole oglądać przynajmniej nie bierze udziału w tym gównie . . . maskra, ostatnio nawet przez miasto sobie szedłem i jakieś małolata ,,iii, oglądałaś kruszwila?!", myślałem żę podejdę i im pacne w łeb

    Skomentuj Historia edycji

  7. misiek710
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2019-02-25 14:44

    Zawiść poprawniaków życiowych i normictwa w komentarzach sięga zenitu. Musicie smutne życie prowadzić skoro coś takiego wam przeszkadza.

    Skomentuj

  8. chotnik2
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-25 16:26

    Blazni XXI wieku. Kiedys na dworach, teraz na Jutubie.

    Skomentuj

  9. Adrian Waleczny
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-25 16:57

    Jak można dawać zarabiać takim błaznom, to się w głowie nie mieści.

    Skomentuj

    1. zajdi01
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-25 17:44

      Popieram w pełni. Nawet gdyby traktować to z dużym dystansem

      Skomentuj

    2. Michał 06
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-02-25 21:50

      90% oglądających to dzieci w wieku 10-16 nic dziwnego

      Skomentuj

  10. lebowsky
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-02-25 19:32

    Mój rak dostał raka :(

    Skomentuj

  11. Michał 06
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-25 21:58

    Polski yt (ten na czasie) to zgnilizna przepleciona z pod blokową chuliganką

    Skomentuj

  12. Kiciulek
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-02-26 01:49

    Czemu mnie nie dziwi, że dowiaduję się o tym "wybitnym osiągnięciu" z benchmarka a nie u źródła...?

    Skomentuj

  13. eninede
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-27 11:49

    "Chcialbym powitac 100tys osob, ktore ogladaja nas teraz"...100 tys z czego 90% to boty
    Nawet kamerzysta wstydzi sie pokazac... facepalm. Ta konferencja wyglada jakby zuli ubrali w gajerki i zabrali do jednego stolu i kazali o mma rozmawiac.