Na topie

Znamy datę premiery nowego iPhone'a

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: iPhone nowy iPhone Producenci: Apple

Apple zaprasza na konferencję. Już za kilka dni zaprezentuje swoje nowe urządzenia.

  • Znamy datę premiery nowego iPhone'a
A A

Zaczynają wyjaśniać się zagadki związane z nowymi smartfonami Apple. Dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy będzie miała miejsce ich premiera.

Można było z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, iż producent pochwali się swoimi nowościami we wrześniu, aczkolwiek brakowało potwierdzenia. To jednak nieaktualne, ponieważ rozesłane zostały zaproszenia na konferencję. Odbędzie się ona 7 września.

Zarówno sama data, jak i dopisek „See you on the 7th.” sugerują, iż zobaczymy ostatecznie iPhone'a 7. To wbrew pozorom warte zaznaczenia, ponieważ jakiś czas temu twierdzono, iż producent zdecyduje się na nazwę iPhone 6SE.

iPhone 7 7 września

iPhone 7 nie będzie najpewniej osamotniony. Towarzyszyć będzie mu iPhone 7 Plus, który prócz większego ekranu i pojemniejszych zasobów pamięci cechować ma się podwójną kamerą. W obydwu modelach spodziewać należy się systemu iOS 10 i braku złącza słuchawkowego.

Prawdopodobne, że prócz samych iPhone'ów zobaczymy też inne nowości. Bezsprzecznie to jednak smartfony wyczekiwane są z największa uwagą.

Źródło: theverge, bgr

Odsłon: 5648 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. BrumBrumBrum
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2016-08-30 09:00

    no nareszcie! już nie mogłem się doczekać premiery kolejnego smartfona który niczego nowego nie wniesie do mojego życia, i którego nie kupię :)

    Skomentuj

    1. phlawski
      Oceń komentarz:

      17    

      Opublikowano: 2016-08-30 09:07

      No nareszcie! Już nie mogłem się doczekać pierwszego, nic nie wnoszącego do tematu komentarza...

      Skomentuj

      1. 19robert95
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2016-08-30 15:56

        Wulfen tobie też życzę powodzenia np uruchomić VR na tym super smartfonie. A no tak zapomniałem na twój telefon nikt nie raczył zrobić VR.

        Skomentuj

      2. pheonix1
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-08-30 18:21

        Jakie to standardowe. Uskładane od rodziców :D "japko" zawsze ma cofnięta technologię względem samsunga więc nic tutaj nie udowodniłeś mały pryszczaty gimbusie :)

        Skomentuj

      3. hasati
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-08-30 18:25

        Jedyny plus tego przepłaconego telefonu to jest właśnie system który chodzi płynnie. A reszta jest zacofana za tak zwanym jak to mówisz "szajsungiem" który wciąga tego iphona pod każdym praktycznie względem, jak i cenowo. Ty nawet nie będziesz miał normalnego wejścia słuchawkowego. ŻAL.......

        Skomentuj

  2. Dizzy
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-08-30 09:03

    Hipsterzy z kubkami ze Starbucksa już rozstawiają namioty i czekają w kolejce, żeby kupić :D

    Skomentuj

    1. Dudi4Fr
      Oceń komentarz:

      14    

      Opublikowano: 2016-08-30 09:17

      Ty się śmiejesz ale wiesz ze to nawet dobry biznes? W zeszłym roku, w Nowym Yorku jakiś gość odsprzedał swoje 1 miejsce w kolejce przed Apple Store za 500$. Czyli jakiś idiota zapłacił 500$ żeby jako pierwszy kupić telefon za 700$+ który nawet nie jest warty polowy z tego!

      Skomentuj

      1. Dizzy
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2016-08-30 09:46

        Kto bogatemu zabroni :D

        Skomentuj

        1. kokosnh
          Oceń komentarz:

          6    

          Opublikowano: 2016-08-30 10:59

          bogaci to są ci co kupują ostatnie flagowce na androidzie

          Swoją drogą, gdybym tylko miał więcej kasy to sam bym kupował apple, niestety lub stety mnie nie stać, a szkoda, bo ios jest genialny ( iphona kupuje się dla zajebiście zoptymalizowanego systemu, nie samego urządzenia, no pomijając hipsterów )
          Ogólnie jak się dłużej poużywa telefonu na ios to ciężko wrócić do androida.

          Skomentuj

          1. Dizzy
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2016-08-30 11:31

            Ja miałem odwrotnie. Przez długi czas używałem iphone po czym poznałem czym jest "czysty android" i już do jabłka nie wrócę.

            Skomentuj

        2. elfirek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-08-30 13:11

          Bogaci kupuja nowe Ferrari z salonu.

          Skomentuj

  3. Dudzio993
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-08-30 09:06

    Moje urodziny :) Takiego prezentu sobie i tak nie sprawie :)

    Skomentuj

  4. lantar8
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-08-30 09:27

    Znowu czeka mnie wycieczka do Drezna... :)

    Skomentuj

  5. PanWiaderko
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-08-30 10:13

    Co akurat wskazuje że będzie się nazywał iPhone 7 ? to że wychodzi 7-go?

    Skomentuj

  6. Smuga
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-08-30 14:28

    Ni cholery nie powinien nazywać się 7, a 6SE bo nic nowego nie wnosi (nawet w wyglądzie). Ale jeśli uprą się, to przyszłoroczny MUSI nazywać się 8, bo inaczej zrobią burdel i nazewnictwo straci sens. Hipotetyczny 8 zapowiada się w końcu na alternatywę dla najlepszych technicznie Androidów a ten... niestety nie.

    Skomentuj

    1. Po1nter
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-08-30 17:47

      Mamy od zawsze model a po nim model s. Więc nie 8 a 7S. Później 8 i 8S. I tak dalej SE jest dla małego smartphona.

      Skomentuj Historia edycji

    2. decrypterie
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-08-30 18:23

      a dlaczego nie 7? skąd ty wiesz co wniesie nowy iphone a co nie? plotki plotkami ,nie znaczy że się bedą zgadzać.
      Mam nadzieję że macbooka pro odrazu nowego zapodadzą.