Gry komputerowe

Zręcznościowa gra Ubisoftu do pobrania za darmo

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-05-17

Udostępniono komputerową wersję Steep. Oferta obowiązuje do 22 maja do godziny 00:00, pobierając grę do tego czasu nie poniesiemy żadnych wydatków.

Cały czas obowiązuje promocja, w ramach której Wiedźmin: Edycja Rozszerzona jest do zgarnięcia za darmo. Okazuje się jednak, że nie ponosząc wydatków można jeszcze bardziej poszerzyć swoją kolekcję gier. Prezent ma dla nas również Ubisoft.

Udostępniono komputerową wersję Steep. Każdy może pobrać ją bez jakichkolwiek opłat, wystarczy posiadać konto na platformie Uplay. Oferta obowiązuje do 22 maja do godziny 00:00, zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę producenta.

Przypomnijmy, iż Steep zadebiutował  w 2016 roku, nie jest to zatem bardzo wiekowa produkcja. Spodoba się przede wszystkim fanom zimowych krajobrazów i sportów ekstremalnych, więcej informacji na temat rozgrywki możecie znaleźć w naszej recenzji.

„Nawiguj w otwartym świecie bez przeszkód i wybierz między 4 unikatowymi drogami poruszania się po górach: na nartach, w wingsuicie, na snowboardzie i paralotni. Graj wspólnie ze znajomymi i rywalizuj z innymi graczami z całego świata, aby pokazać kto jest królem lub królową gór!”


Źródło: Ubisoft Polska

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Poczekam na lepszą cene.
  Zaloguj się
 • avatar
  Już w samym trailerze pokazali politykę firmy DLC na DLC.
 • avatar
  To uczucie, gdy cieszysz się chociaż trochę, gdy w PS+ dali to nie tak dawno temu, a po paru miesiącach rozdają za darmo.

  Mimo, że gra słaba (chyba, że ktoś faktycznie jest pasjonatem zimowych sportów), to jednak człowiek choć troszkę cieszył się, że przynajmniej nie dostał w tym abonamencie jakiegoś taniego indyka.