Na topie

Beyond Good & Evil: Jade

Autor:
Jakub Kralka

więcej artykułów ze strefy:
Dyski

A A

Jade to jedna z bardziej pechowych bohaterek w naszym rankingu. Wprawdzie występowała w świetnej grze, jednak na skutek różnych zawirowań wydawniczych, słabej promocji i kilku innych czynników, nie udało się jej odnieść komercyjnego sukcesu. Całe szczęście wkrótce będzie miała okazję nieco sobie „odbić”, bo Ubisoft zapowiedział Beyond Good & Evil 2. Filmik przedstawiający gameplay wygląda rewelacyjnie!

Cechą charakterystyczną Jade jest sympatia jaką darzy zieloną szminkę, a także dość dziwaczne towarzystwo, w którym obraca się z wielkim gadającym prosiakiem na czele. Z zawodu jest fotoreporterką, prywatnie – mistrzynią sztuk walki przy użyciu specjalnego kija.

Prowadzi przytułek dla opuszczonych dzieci, z czasem jednak rozpoczyna się prawdziwa przygoda jej życia, której zakończenie wskazuje na to, że Jade jeszcze nieraz nas zaskoczy.

I właśnie dlatego z tak wielką niecierpliwością czekamy na Beyond Good & Evil 2, zwłaszcza że akcji będzie naprawdę sporo! I jak ta Jade będzie się ruszać... Mimo wszystko jednak jest to propozycja przede wszystkim dla najmłodszych, którzy przed uroki ciała przedkładają pięknego ducha, upór i wysportowanie.


 

Odsłon: 916665
Komentarze

84

Udostępnij
Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)