Komentarze

 • Samsung Galaxy S10e vs Xiaomi Mi 9 - porównanie

  Ocena komentarza: 0
  Nie zgadzam się, że Xiaomi używa się równie komfortowo i przyjemnie. Mam Mi9 i telefon ma bardzo wiele problemów a jego funkcjonalność jest ograniczona względem OneUI. Dla niewymagającego użytkownika może i jest ok, ale jeżeli ktoś chce wykorzystać maksimum mozliwości sprzętu to neistety MIUI na to nie pozwoli. Brak możliwości przesyłania plików przez wifi direct, bardzo źle działający czujnik światła, upośledzone motywy, bardzo słabe i niekonfigurowalne AoD, kiepski ekran. Wodoodpornosci brak, filmy gdzie tel wytrzymuje to w większości fake, bo widać, że z telefonu lecą bąbelki powietrza - czyli obudowa przecieka. Taki telefon może przestać działać po kilku dniach.
  Co do aparatów to szkoda, że autor pominął to w czym Xiaomi przegrywa z kretesem czyli nagrywanie video. Samsung dosłownie miażdży chińską "konkurencję". Artykuł dosyć wybiórczy, pomijający bardzo istotne kwestie,

  24

 • Redmi Note 7 Pro może być ciekawszy niż przypuszczano

  Ocena komentarza: 0
  To, że jakaś wieś dostała prawa miejskie nie czyni jej miastem. Wiejska mentalność się tak łatwo nie zmienia.
  Ja jeżdżę po Polsce bardzo dużo. Płatność kartą to obecnie podstawa, telefonem również coraz częściej ludzie płacą i nikogo już to nie dziwi. Gotówka powoli odchodzi do lamusa.

  16

 • Redmi Note 7 Pro może być ciekawszy niż przypuszczano

  Ocena komentarza: -1
  Ładny.... jasne. Kolejna paskuda z uszkodzonym wyświetlaczem (notch).

  16