Komentarze

 • Samsung Galaxy Note 10 vs Note 9 - porównanie

  Ocena komentarza: 0
  Chciałbym zauważyć, że Note 10 mniejszy, mimo większego ekranu od Note 9, ma mniejszą rozdzielczość niż mój Note 8. Downgrade imo. Bateria też gorsza niż w 9. No i hipokryzja ze strony Samsunga z jackiem. Może poczekam jeszcze jedną generację z upgradem, ale na chwilę obecną Samsung mi podpadł.

  19

 • Zagrajmy w Rainbow Six Siege!

  Ocena komentarza: 0
  No autorka trochę przesadziła z tym realizmem. Fakt, nie jest to arcade'owy shooter, ale to co się w grze wyrabia z autentycznością nie ma wiele wspólnego, choć broń i umundurowanie wygląda przekonująco, ale z gadżetami operatorów ubisoft dawno odleciał.

  No i w grze nie ma Delta Force, jest Navy Seals. Jeden operator tych pierwszych zostanie dodany w tym roku.

  Nie mniej jednak gra ma bardzo duży nacisk na taktykę, planowanie i grę zespołową. Absurdalne czasy reakcji i strzelanie w piksele bardzo się przydaje, nie mniej jednak grając inteligentnie można też dużo fragować.

  Zasadniczą różnicą w stosunku do CS jest konstrukcja map, bardzo otwarte i częściowo zniszczalne, a nie trzy sztywne tunele na krzyż. Mimo ponad dwóch lat na rynku ludzie dalej wpadają na nowe taktyki na najstarszych mapach.

  Też mechanika strzelania jest inna, różnica pomiędzy strzelaniem z biodra a przycelowaniem, bezwględne headshoty, mechanika odrzutu, sam ruch postaci, brak ekonomii.

  No i bardzo różni operatorzy dają grze ten mały element MOBy. A co za tym idzie największa różnica względem CS'a, co kwartał do gry wchodzą nowi operatorzy, najczęściej dodający nowe mechaniki i przez to na ogół sposób gry zostaje wywrócony do góry nogami. Coś nie do pomyślenia w CSie gdzie gra od ponad dekady praktycznie nic się nie zmieniła, a najdrobniejsze zmiany spotykają się ze wściekłością graczy. :) (lekko trolluje)

  12

 • OneDrive - ostatnie godziny na zachowanie większej ilości miejsca na dysku

  Ocena komentarza: 2
  Wielkie dzięki benchmark.pl! Jakby nie wy byłbym 10 GB szczuplejszy, bo Microsoft jakoś mnie mailowo o tym nie informował. Czy 15 GB za dodanie aparatu nadal będzie aktywne?

  13

 • World of Tanks z przebudowanymi trybami zabawy

  Ocena komentarza: 1
  Nie "dodano możliwość grania czołgów z poziomów 6-8", bo zawsze w drużynowych były wszystkie do poziomu 8 włącznie, tylko ograniczenie do poziomów 6-8 i usztywnienie składu drużyn do dwóch możliwości: 6 x T8 + 1 x T6, lub 5 x T8 + 2 x T7. :)

  Defensorzy? Nie ładniej po polsku "obrońcy"? :)

  12

 • Nowy laptop Razer Blade z 14" ekranem 3K i kartą GeForce GTX 870M

  Ocena komentarza: 0
  Abstrachując pd mocy samego lapka, bo się nie znam aż tak dobrze, to wreszcię widzę sprzęt oznaczony jako "gamingowy" z bardzo ładnym designem! Nie plastik tandetny fantastik jak to zwykle bywa. ;)

  39

 • Apple iPhone 5C zalega w magazynach - chętnych do zakupów nie widać

  Ocena komentarza: 1
  Nikt nie kupuje, bo każdy wie, że naraża się na towarzyski ostracyzm. :D "Plabs" nas przestaje lubić, bo chcemy szpanować srajfonem, a "Hipsterzy" ze srajfonami nami gardzą, bo kupiliśmy ten tańszy, więc nie mamy za grosz gustu. :P

  40

 • Jak wygląda pokój hardcorowego gracza?

  Ocena komentarza: 1
  Nie licząc paru wyjątków czemu każdy design związany z graczami musi być kiczowaty? :P Nawet w najbardziej widzę tutaj podobającym się obrazku 18 ja się mogę przyczepić do sidingu na suficie i ohydnego "detalu" naklejonego w kątach między ścianami i sufitem.

  Co do kilku ekranów, to widzę sens w używaniu 3, do przerw między ekranami pewnie można się przyzwyczaić i mózg obstawiam sam je po pewnym czasie ignoruje, ale pasek przez sam środek ekranu jak w obrazku 2.... szlag by mnie trafił.

  67

 • Sprzedaż Company of Heroes 2 wstrzymana na skutek ostrej krytyki graczy

  Ocena komentarza: 4
  Pewnie byli jeszcze oburzeni tym, że zabrakło w grze ujęć ukazujących Sowiecką pomoc bratnim narodom i wyzwalanie ich spod jarzma faszystów? -.-

  73

 • 10 najlepszych darmowych programów do robienia zrzutów ekranu

  Ocena komentarza: -1
  A gdzie współpracujący z Evernotem Skitch? :)

  20

 • Polacy najczęściej wybierają komputery firmy Acer - badania rynku

  Ocena komentarza: 1
  Ja zaryzykowałem i sprowadziłem sobie Acera prawie 3 lata temu ze stanów (nie mogłem liczyć na gwarancje) i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem go ponieważ miał najkorzystniejszy współczynnik mocy podzespołów do ceny. Przynajmniej nie płaciłem za znaczek. Gdy go kupiłem na uczelni mało kto miał równie dobrego laptopa jak ja. :)

  Nie wiem jak u innych ale u mnie przez ten czas bezawaryjnie działa. Raz tylko system się posypał, a żywotności pewnie dodaje mu dobra podstawka chłodząca (grzeje się bestia niemiłosiernie).

  76

 • Głośnik jak z epoki kamienia łupanego

  Ocena komentarza: 0
  "Głośnik jak z epoki kamienia łupanego"

  Ale w epoce kamienia łupanego nie mieli głośników. :P

  31

 • Pliki: Nvidia GeForce 257.21 WHQL

  Ocena komentarza: 0
  Jest sens to ściągać jak się ma notebooka? Bo niby te stery są tylko do desktopowych, ale wzrost wydajności w Just Cause 2 mnie kusi. :P

  15