avatar
 • benchmark_user
 • dołączył do serwisu: 2019.08.27
 • wiek: 25

youkai20

https://mlppolska.pl/profile/9620-youkai20/

Komentarze

 • Policja jest zainteresowana Cybertruckiem Tesli i trudno się temu dziwić

  Ocena komentarza: 2
  "Nie bez znaczenia może być też atrakcyjna cena Cybertrucka, jak również jego niezły zasięg, dochodzący nawet do 800 kilometrów w najlepiej wyposażonej wersji. Czas pokaże – co o tym myślicie?"

  Ale pokaże... co? Zakładam, że to, czy sprawdzi się w Dubaju, ale... źle to brzmi, jakby Wam gdzieś "uciekła" część zdania ;)

  3

 • Prywatność przede wszystkim - przeglądarka Brave debiutuje w wersji 1.0

  Ocena komentarza: 0
  Brave to świetna przeglądarka, bardzo szybka. Używam na Androidzie i polecam.

  7

 • Sukces AMD Navi - karty Radeon RX 5700 sprzedają się jak świeże bułeczki

  Ocena komentarza: 2
  Kupowałem nowego kompa w lipcu (przesiadka ze staruszka z GeForcem GTX jeszcze serii 7xx, i Phenomen II) i zdecydowałem się właśnie na RX 5700 (wraz z i5 9600k, 16 GB RAM 3000 MHz "Ballisticksy" i SSD Kingston A2000). Obawiałem się okropnej głośności i wysokich temperatur (karta w wersji REFERENCYJNEJ), co sugerowały recenzje,ale postanowiłem zaryzykować. Powiem tyle - jeśli chodzi o głośność jest lepiej niż dobrze, RXa słychać dość mocno tylko w benchmarkach, "normalnie" jednak, nawet w grach zupełnie nie przeszkadza. Temperatury zaś to trochę inna bajka - po 1 h testu w Furmarku - 85 stopni. Dużo, choć wyżej też nie idzie (Oczywiście "normalnie" jest mniej, nawet w grach). Z drugiej strony to też nie tragedia, niech każdy sobie odpowie na pytanie czy to dobrze czy źle. Kończąc powiem krótko - polecam RX 5700 (pamiętajcie, że piszę o wersji bez XT), jeśli jestem z czegoś niezadowolony, to... ze sterowników AMD, czasem ni stąd, ni zowąd miałem czarny ekran albo wywalenie z gry do pulpitu z komunikatem o błędzie sterownika... ale po zainstalowaniu wersji 19.10.1 wszystkie moje problemy znikły. Wreszcie...

  31

 • Dziś 21. urodziny wyszukiwarki Google

  Ocena komentarza: 0
  Ja używam Bing.

  4