• benchmark.pl
  • Gry
  • A Plague Tale: Innocence na nowym zwiastunie - gra w 4K na PS4 Pro i Xbox One X
Gry

A Plague Tale: Innocence na nowym zwiastunie - gra w 4K na PS4 Pro i Xbox One X

przeczytasz w 1 min.

Akcja rozgrywa się we Francji z XIV wieku, ale szalejąca epidemia dżumy to nie jedyne zagrożenie. Na co jeszcze będą musieli uważać bohaterowie?

Nie brakuje głosów, iż A Plague Tale: Innocence zapowiada się naprawdę intrygująco. Jeśli zaliczacie się do grona graczy, którym spodobały się dotychczasowe zapowiedzi związane z tym tytułem to zapewne zechcecie się tutaj na chwilę zatrzymać.

Światło dzienne ujrzał bowiem nowy zwiastun A Plague Tale: Innocence. Przybliża on niebezpieczeństwa, jakie będą czekać na głównych bohaterów. Akcja rozgrywa się we Francji z XIV wieku, ale szalejąca epidemia dżumy to nie jedyne zagrożenie. Te stanowić będą także szczury oraz ludzie - lokalni zbójnicy, przedstawiciele inkwizycji prowadzeni przez bezwzględnego przywódcę, a nawet angielska armia.


A Plague Tale: Innocence zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy potwierdzili już, iż w przypadku najmocniejszych wariantów obydwu konsol (PlayStation 4 Pro i Xbox One) można oczekiwać rozdzielczości 4K. Oczywiście nie ominie to również PC, gdzie pojawi się też bsługa Nvidia Ansel.

Premiera A Plague Tale: Innocence planowana jest na 14 maja.

Źródło: gamingbolt, Focus Home Interactive

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Gatts-25
    0
    W końcu pojawi się gra , która najlepiej będzie się czuła pracując na CPU z 32 wątkami ale po drodze jeszcze musimy przejść przez 12 / 16 / 24 wątkowce a potem "The Sky dont has limits".