Gry

Marcowa ucieczka z więzienia potwierdzona - A Way Out jest gotowe

przeczytasz w 1 min.

Ekipa studia Hazelight potwierdziła, że jej gra A Way Out osiągnęła status złoty. To zaś oznacza, że prace nad nią dobiegły końca. Krótko mówiąc: (ogłoszony wcześniej) marcowy termin premiery jest już właściwie niezagrożony.

W grudniu firma EA ogłosiła, że A Way Out zadebiutuje na pecetach i konsolach 23 marca. Teraz oficjalnie można już tę datę potwierdzić, bo prace nad grą zostały zakończone.

A Way Out osiągnęło status złoty, co oznacza, że ekipa Hazelight uporała się już z opowieścią o uciekinierach. Studio, na którego czele stoi Josef Fares (odpowiedzialny wcześniej między inny za świetne Brother: A Tale of Two Sons), już za niecały miesiąc zaserwuje nam więc swoje debiutanckie dzieło.

Będzie to gra akcji opierająca się na kooperacji pomiędzy dwoma graczami: jeden z nich wcieli się w Vincenta, drugi w Leo. Mężczyźni zostali skazani, ale nie zamierzają dłużej pozostawać za kratkami i podejmują decyzję o uciecze. To oznacza pościgi, skradanie się i konieczność wykazania się pomyślunkiem.

Choć grę wydaje EA, nie doczekała się ona żadnej poważnej kampanii promocyjnej. Nie ma więc też żadnego nowego zwiastuna, choć może w najbliższych dniach sytuacja ta ulegnie zmianie. Tymczasem, jeśli jeszcze nie mieliście okazji, poznajcie Vincenta i Leo:

A Way Out zmierza na PC, PlayStation 4Xbox One. Warto przypomnieć, że wystarczy kupić jeden egzemplarz gry, by wziąć udział w przygodzie mógł także nasz znajomy.

Źródło: Josef Fares na Twitterze

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  maker
  0
  Co się stało z EA wydaje grę gdzie, żeby pograć z kumplem po sieci nie potrzeba mieć drugiej kopii gry lol
  • avatar
   kaylo
   0
   W końcu jakaś gra, od premiery AC Origins nie było w co zagrać.
   • avatar
    Kenjiro
    0
    A ja poczekam aż połatają, a przy okazji cena spadnie...

    Swoją drogą, ciekawe czy będzie można w nią zagrać w pojedynkę, gdzie drugą postacią by kierował komputer.