Technologie i Firma

Accura z Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2015

przeczytasz w 1 min.

Accura została nagrodzona Laurem Konsumenta, jako Odkrycie Roku 2015, za innowacyjność, jakość produktów oraz dynamiczny rozwój.

Accura_laur

Laur Konsumenta jest ogólnopolski projektem organizowanym przez Kowalski Pro-Media oraz Redakcję dodatku do dziennika Rzeczpospolita „Rzecz o Biznesie”. W bieżącym roku organizatorzy zdecydowali przyznać wyróżnienie marce Accura w kategorii Odkrycie Roku, stworzonej z myślą o produktach wyjątkowo innowacyjnych, obecnych na rynku od niedawna, ale cieszących się już dużym zaufaniem i popularnością wśród klientów.

Accura rozwija się dynamicznie od 2010 roku, nie tylko na polskim rynku w wielu kategoriach produktowych. Szeroka oferta materiałów eksploatacyjnych to nie wszystko, co producent ma do zaoferowania. Oprócz nich klienci znajdą w portfolio produktowym również akcesoria komputerowe, baterie, zasilacze do notebooków, oświetlenie LED, kable audio-video, USB, VGA oraz sieciowe i zasilające, a także rozmaite akcesoria, jak torby, plecaki, pokrowce czy etui.

W plebiscycie o Laur Konsumenta Accura znalazła się wśród 9 najczęściej wskazywanych marek w kategorii „materiały eksploatacyjne”. Firmę cieszy również wynik sondy internetowej, w której Accura zdobyła 4 miejsce wśród najlepszych i godnych polecenia marek. Otrzymana nagroda jest niewątpliwie dowodem rosnącej popularności i zaufania klientów, jakimi cieszy się Accura.

Źródło: Accura

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!