Gry

Aion - świetne wyniki sprzedaży

z dnia
Maciej Gan | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Aion, nowa gra od NCsoft osiąga bardzo dobre wyniki w sprzedaży. Nowa gra na PC została zamówiona już przez 400.000 osób. MMO zostało przygotowane głównie z myślą o zachodnich graczach.

Dodatkowo wszyscy, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe będą mieli prawo do wyboru serwera do gry jeszcze zanim ktokolwiek zacznie na nim grać. Dwudniowy program startowy rozpocznie się 20 września, w niedzielę. Oznacza to, że pre-orderowi gracze zagrają w Aion o 5 dni szybciej niż ci, którzy grę zakupią po premierze (25 września).

 

Źródło informacji: GameSpy.com

Komentarze

11
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mała poprawka powinna być. Headstart(program startowy) 20. ale premiera gry 25.
 • avatar
  Ile kosztuje miesięczny abonament ?
  Szkoda ,że nie będzie ani jednego darmowego serwera.
  Swoją drogą mogli by go zrobić, ale z pewnymi ograniczeniami i reklamami ;)
 • avatar
  Dzięki za info :)
 • avatar
  Jest sobie takie czsopismo... zwie sie CDAction i na stronie tegoż czasopisma niegdys (kilka dni temu) można było dostać klucz do testów. Wystarczyło w e-mailu przekonać redaktora aby nam go przyznał .. proste i darmowe ale tylko 1 dzień. A co do darmowych MMO to broń was Panie Boże NIE GRAJCIE TO RAJ 9 LETNICH DZIECI po kilku dniach gry macie wode a nie "musk"xD ANIONA serdecznie polecam abonament nie będzie chyba drogi.
  PS:polecam stronke cdaction.pl i samo czasopismo!!!
 • avatar
  Brzydkie te postacie. Tylko Lineage2 i to na prywatnym serwerze. Wczoraj był siege Oren jatka piękna. Co prawda z naszego ally było tylko 4 party + Klan atakujący + Support, ale jatki były przednie.