Gry

Alien: Isolation doczeka się kontynuacji?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Rozmowy na ten temat trwają podobno w obozie producenta niemal każdego dnia.

Alien: Isolation gra

Stwierdzenie, iż Alien: Isolation to jedna z ciekawszych gier tego roku i absolutny top w swoim gatunku nie będzie kłamstwem. Nic dziwnego, że Creative Assembly podpytywane jest o plany związane z kontynuacją tak dobrze rozpoczętej przygody z Obcym.

Gary Napper nie miał dużych oporów, aby w ostatnim wywiadzie dość jednoznacznie stwierdzić, iż kontynuacja Alien: Isolation jest jak najbardziej możliwa. Rozmowy na ten temat trwają podobno w obozie producenta niemal każdego dnia, a to rzeczywiście zaowocować może rozpoczęciem prac nad kolejną grą.

"Rozmowy na temat fabuły kontynuacji to wątek, jaki pojawia się w naszych rozmowach codziennie. Ludzie mają swoje własne pomysły gdzie powinniśmy iść, nasi scenarzyści mają pewne koncepcje i tak, mamy wielką szansę, aby kontynuować tę historię."

Brzmi to zatem dość optymistycznie. Tak samo zresztą jak dalsze zapewnienia. Jeśli bowiem rzeczywiście pojawi się kontynuacja Alien: Isolation to ponownie będziemy mogli mówić o tytule nastawionym na przetrwanie, gdzie gracze nieustannie czuć mają niepewność.

"Jeśli stworzymy sequel to myślę, że będziemy kontynuować tą samą koncepcję z pojedynczym, ale przerażającym Obcym. Jednocześnie chcielibyśmy zadbać o większą interakcję z otoczeniem."

Co sądzicie o możliwości pojawienia się kontynuacji Alien: Isolation? Gralibyście?

Źródło: videogamer

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Obcy: Izolacja to zdecydowanie najlepsza gra tego gatunku w jaką ostatnio grałem, nie żałuję ani złotówki wydanej na nią. Mogłoby być więcej takich gier w których naprawdę czuć klimat taki jak w obcym. Ach, to uczucie kiedy usłyszysz aktywność na radarze, chowasz się do szafki i słyszysz jak ksenomorf brutalnie morduje jakiegoś człowieka. W to po prostu trzeba zagrać... :) Jeśli ma się pojawić następna część to czekam z niecierpliwością!
  Pozdrawiam
  7
 • avatar
  DanteGamer
  Ode mnie + za to, że Benchmark opublikował tę informację jako pierwszy i nie było absolutnie nikogo, kto zamieścił tę informację wcześniej.
  6
 • avatar
  Konto usunięte
  Wolałbym nowego Turoka niż obcego. Od ostatniej części minęło już sześć długich lat!
  -4
 • avatar
  Konto usunięte
  O nie tylko nie to!!!! Najnudniejsza i najbardziej liniowa gra i jeszcze będą na niej kasę trzepać.
  -8
 • avatar
  Konto usunięte
  Co może być w nowej części? Te same korytarze? Fabuła nie da dużo pola do rozwinięcia. Nagle dowiemy się że ten alien chce pomścić brata? Czy siostrę? Bardzo trudne wyzwanie. Jedynie może być odgrzany kotlet lub coś jak dlc - nowe lokalizacje i tyle. Tak to widzę na razie. Zobaczy się co uda im się zrobić.
 • avatar
  Dragonik
  Jestem na tak, mam nadzieję że będzie poziom utrzymany z pierwszej części bo często kolejne części są gorsze od jedynki
 • avatar
  Marboro
  Wciąż czekam na drugą część :)