Gry komputerowe

Alien: Isolation za grosze, ale wypada się pośpieszyć

przeczytasz w 1 min.

Alien: Isolation nie jest wprawdzie najnowszą grą, ale jeśli jeszcze nie mieliście z nią do czynienia to powinniście te zaległości nadrobić. Zwłaszcza, że obecnie można zrobić to przy naprawdę minimalnym wydatku.

Alien: Isolation taniej o 95%

Posiadający konto na platformie Steam mogą kupić Alien: Isolation taniej o 95%. Tak duże rabaty nie zdarzają się często, w tym przypadku oznacza on, że gra dostępna jest w cenie 7,15 złotych. Nie ma tutaj haczyków, ale trzeba wyraźnie zaakcentować, że promocja nie trwa długo, bo jedynie do jutra do godziny 18:00 naszego czasu.

Przygotowano ją z okazji Alien Day. Jednocześnie można skorzystać z kilku innych propozycji. Alien Bundle przeceniono o 80%, a Alien: Isolation Collection o 75%. Taniej kupić można również Alien Colonial Marines oraz Aliens vs Predator - w obydwu przypadkach cena jest niższa o 80%, wynosi 21,59 złotych.

Mobilny Alien: Blackout za darmo

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że sympatycy gatunku survival horror przygodę z Alien: Isolation mają za sobą. W takim wypadku małym pocieszeniem może okazać się mobilne Alien: Blackout. Wersja na Google Android jest obecnie dostępna za darmo. Wprawdzie normalnie gra kosztuje 3 złote, ale niechętnych do wydatków i to mogło zniechęcać. Alien: Blackout dzieli z Alien: Isolation główną bohaterkę, Amandę Ripley.

Źródło: Steam, Alien: Isolation

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    Świetna gra polecam. Bardzo przypomina klimatem filmy z "obcym" ale jak ktoś spodziewa się strzelaniny to się rozczaruje gra to głownie kombinowanie jak przetrwać z wrogiem z którym bezpośrednie starcie oznacza 100% śmierć