Procesory

Procesory AMD A10 Richland z darmową grą Saints Row IV

przeczytasz w 1 min.

Nowa akcja promocyjna zwiększa atrakcyjność starszych układów APU.

AMD A10 Richland promocja z grą Saints Row IV

Wprawdzie niedawno zadebiutowały procesory AMD Kaveri, ale z pewnością znajdą się jeszcze chętni na modele z poprzedniej generacji Richland. Jeżeli zatem zaliczacie się do tej grupy, to mamy dla Was dobrą wiadomość – właśnie rozpoczęła się nowa akcja promocyjna z układami Richland w roli głównej.

Kupujący modele A10-6700, A10-6790K i A10-6800K (ostatni jest już wycofany z produkcji, ale jeszcze można znaleźć go w sprzedaży), otrzymają kod uprawniający do bezpłatnego pobrania gry Saints Row IV. Promocja jest honorowana w renomowanych sklepach, oznaczonych fioletowymi bannerami z logo producenta.

Saints Row IV jest grą akcji prowadzoną w otwartym świecie, która kontynuuje historię Świętych z Trzeciej Ulicy, podnosząc ich status do najwyższego poziomu – przywódców wolnego świata. Po katastroficznej inwazji obcych, podczas której przybysze z innej planety przenoszą Świętych do symulacji miasta-Steelport, gracz - wykorzystując supermoce - musi walczyć o oswobodzenie ludzkości z rąk psychopatycznego kosmity Zinyaka.

Przypominamy również, że kupujący nowsze procesory AMD Kaveri mogą liczyć na darmową grę Battlefield 4.

Źródło: AMD, profil AMD na portalu Facebook

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dermare
  -2
  bez sensu ruch, jak chcieli się pozbyć richlandow przed premiera kaveri powinni pomyśleć o tym dużo wcześniej.
  • avatar
   lazar47
   -2
   Obawiam się wydajności tych że procków dla tej gry .
   • avatar
    Konto usunięte
    -8
    Ja tak kupiłem grafikę w promocji z grą i okazało się że AMD powiedziało mi że promocja minęła. Krótko mówiąc takie promocje to pic na wodę, foto montaż!!