• benchmark.pl
  • Gry
  • Intrygujące Ancestors: The Humankind Odyssey na fragmentach rozgrywki
Gry

Intrygujące Ancestors: The Humankind Odyssey na fragmentach rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Akcja gry cofa nas o aż 10 milionów lat. Łatwo domyślić się w związku z tym, w jaką postać będzie trzeba się tu wcielić.

Nie samymi hitami od największych producentów żyją gracze. Warto zwracać uwagę na tytuły, które zdają się pozostawać w cieniu, a ostatecznie mogą okazać się bardzo interesujące. Na przykład Ancestors: The Humankind Odyssey.

Chociaż z zapowiedzią mieliśmy do czynienia już jakiś czas temu, Ancestors: The Humankind Odyssey cały czas pozostawało sporą zagadką. Z okazji gali The Game Awards 2018 opublikowane zostały jednak pierwsze konkretniejsze materiały wideo, dzięki którym mamy okazję przyjrzeć się rozgrywce.

Możecie zobaczyć je poniżej, ale przypomnijmy jeszcze, że Ancestors: The Humankind Odyssey to gra przygodowa, w której duży nacisk zostanie położony na elementy survivalowe. Akcja gry cofa nas o aż 10 milionów lat. Łatwo domyślić się w związku z tym, w jaką postać będzie trzeba się tu wcielić.


Ancestors: The Humankind Odyssey rozwija studio Panache Digital Games. Głównodowodzącym jest Patrice Désilets, który swojego czasu pracował nad trzema pierwszymi odsłonami serii Assassin’s Creed.

Premiera Ancestors: The Humankind Odyssey jest planowana na przyszły rok.

Źródło: IGN, GameSpot

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Yamaraj6
    -1
    Pomysł ciekawy, ale myślę że ciężko taką grę w której nie będzie dialogów wypełnić ciekawą zawartością. Chyba że zatrudnią jakąś Krystynę Czubównę która będzie komentowała poczynania gracza XD. To mogłoby wyjść interesująco.