Gry

Angry Birds 2 goni w ilości pobrań Windows 10

przeczytasz w 1 min.

Gra została pobrana już ponad 20 milionów razy.

Angry Birds 2 pobrania

Kiedy pisaliśmy wam o premierze Angry Birds 2 nie brakowało głosów, że seria ta jest już zwyczajnie nuda i kolejne jej odsłony nie mają szans na większy sukces. Czyżby? Wygląda na to, że popularności produkcji studia Rovio można tylko pozazdrościć.

Angry Birds 2 udostępnione zostało 30 lipca. Wczoraj minął zatem tydzień od premiery i informacja, jaką podzielił się ze światem producent jest imponująca. Gra została pobrana już ponad 20 milionów razy. Jest to zatem bariera, na której przekroczenie niektóre tytuły pracują latami, a inne nawet nie mogą nawet o tym pomarzyć. Wystarczy zresztą nadmienić, że pierwsze Angry Birds dobiło do 20 milionów pobrań po 9 miesiącach.

Zwiastuny tego, że mówić będziemy tutaj o sukcesie pojawiały się jednak już wcześniej. W ciągu 24 godzin od premiery po grę sięgnęło milion graczy, a 2 sierpnia było ich już 10 milionów.

Angry Birds 2 debiutowało dzień po udostępnieniu Windows 10, który w ciągu 24 godzin znalazł się na pond 14 milionach urządzeń. Gra Rovio musiała zatem ustąpić, ale kto wie, czy przy kolejnej odsłonie wynik nie będzie wyśrubowany jeszcze bardziej. Moda na Wściekłe Ptaki trwa w najlepsze.


Źródło: rovio, youtube

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  4
  Gram w Angry Birds 2 i dziwie się jak możan zrobić tak słabą grę.
  Cześć 1 była 100 razy lepsza.
  • avatar
   darkowal
   0
   Windows 10 jst ostatnim systemem pod sartfony tablety pc-tablety i gry pod pecety i Xboxone rekordy biją :-)