• benchmark.pl
  • Gry
  • Apex Legends zmierza w dobrą stronę - oto czego się dowiedzieliśmy
Gry

Apex Legends zmierza w dobrą stronę - oto czego się dowiedzieliśmy

przeczytasz w 1 min.

Apex Legends nieoczekiwanie stało się jednym z najważniejszych tytułów w katalogu EA. Nic więc dziwnego, że to od niego rozpoczęła się konferencja EA Play Live 2020 i to jemu została w dużej mierze poświęcona. Sporo się dowiedzieliśmy!

Apex Legends dla wszystkich… razem. Cross-play oraz wersje na Nintendo Switch i Steam w drodze

Pierwsza i najważniejsza informacja jest taka, że Apex Legends obsłuży cross-play, czyli w tych samych rozgrywkach rywalizować będziemy mogli niezależnie od tego, z jakich urządzeń korzystamy. Ta darmowa strzelanka pierwszoosobowa już teraz jest dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a już wkrótce – jak dowiedzieliśmy się podczas wspomnianego wydarzenia – trafi na kolejną platformę, mianowicie Nintendo Switch. 

W meczach battle royale od Respawn Entertainment i EA będą więc mogły ze sobą grać osoby bawiące się przy trzech różnych konsolach i pecetach na dwóch platformach: Origin i Steam. Bo – tak – Apex Legends lada chwila pojawi się także w katalogu usługi firmy Valve. 

5. sezon Apex Legends to hit. Ale to jeszcze nie koniec nadciągających atrakcji 

EA ma nadzieję, że pomoże to w zwiększaniu popularności gry Apex Legends, której (trwający obecnie) piąty sezon przyciągnął zresztą najwięcej graczy od czasu premierowego, pierwszego. Amerykański wydawca zapowiedział przy okazji, że już w najbliższy wtorek – a więc 23 czerwca – w świecie tej sieciowej strzelanki rozpocznie się wydarzenie Lost Treasures Collection. To oznacza dodanie nowego trybu oraz przywrócenie Uzbrojonych i Niebezpiecznych, nowe Przejęcie Miasta (Crypto’s Map Room) oraz ograniczone czasowo przedmioty ekskluzywne. Już teraz się przygotuj i… 

Zobacz najnowszy zwiastun Apex Legends: Lost Treasures Collection: 

Źródło: EA, informacja własna

Czytaj dalej o grach EA: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!