Aplikacje mobilne

Aplikacja Fallout Pip-Boy na smartfony już dostępna

przeczytasz w 1 min.

Prawdziwa gratka dla największych fanów Fallout 4, których nie brakuje już teraz, na chwilę przed premierą gry.

Fallout Pip-Boy

Od premiery Fallout 4 dzieli nas już tylko kilka dni. Zgodnie z obietnicami producenta towarzyszyć ma jej aplikacja mobilna i wygląda na to, że ta akurat deklaracja została spełniona już teraz.

Aplikacja Fallout Pip-Boy została bowiem właśnie udostępniona. Jak, skoro debiut samej gry dopiero przed nami? Precyzując trzeba dodać, iż tak naprawdę mowa o czymś na kształt wersji demo. Twórcy chcą najwyraźniej, aby zainteresowani już teraz mogli oswoić się z interfejsem i zobaczyć, jakie funkcje będą dostępne później.

A tych ma być naprawdę sporo. Sedno aplikacji Fallout Pip-Boy polegać ma na zsynchronizowaniu jej z grą. Dzięki temu z poziomu smartfona uzyska się dostęp do statystyk, ekwipunku, mapy, a nawet radia. Dodatkowo dostępne mają być także mini-gry. Aktualnie aplikacja prezentuje się następująco:

Fallout Pip-Boy pobrać możecie z Google Play oraz App Store.

Źródło: play.google, twinfinite

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TheDariusz
  1
  Jak ta aplikacja łączy się z grą?
  • avatar
   Konto usunięte
   -5
   Już widziałem screeny i gameplay oraz anulowałem preorder. To miał być fallout a nie wesołe miasteczko w świecie fallouta..
   • avatar
    JusTQL
    0
    Dla samego radio sprawdzę tę appkę
    • avatar
     kosq83
     0
     Mnie Fallout atakuje z co drugiego przystanku, billboardu i innych możliwych miejsc reklamowych - jak tu się nie napalić. To tak samo jak jeździć głodnym i widzieć wszędzie reklamy makdonalda - nie ma szans, nie myśleć o tym non stop..
     Fallout jest po Wiedźminie drugą grą tego roku pt. muszę ją mieć!