Mobile

Porównanie szybkości działania wszystkich smartfonów Apple iPhone

przeczytasz w 1 min.

Czy najnowszy iPhone 5S z 64-bitowym procesorem Apple A7 rzeczywiście pozostawia starszych braci daleko w tyle?

Apple iPhone porównanie szybkości działania smartfonów

Ostatnio mieliśmy do czynienia z prawdziwym wysypem informacji na temat sprzętu czy oprogramowania firmy Apple i niektórzy mogą już czuć się tym nieco przejedzeni, ale do sieci trafił bardzo ciekawy materiał wideo, który naprawdę warto obejrzeć.

Zainteresowane nim powinny być szczególnie te osoby, które zastanawiają się nad przesiadką ze starszego iPhone'a na któregoś z nowszych modeli. Teoretycznie każda kolejna generacja smartfona nieść powinna za sobą wyraźny skok szybkości działania. Twórcy wspomnianego materiału postanowili to sprawdzić i trzeba przyznać, że zrobili to w najprostszy z możliwych sposobów.

Nie przygotowano nam kolejnego zestawienia z mnóstwem cyferek. Ułożono obok siebie wszystkie smartfony Apple iPhone, jakie do tej pory pojawiły się na rynku, dzięki czemu ocenić można chociażby ich walory wizualne. Głównym celem eksperymentu było jednak sprawdzenie tego, jak szybko się one uruchamiają oraz na którym z nich najsprawniej działa przeglądarka internetowa.

Jesteście ciekawi, który model okazał się górą w tym prostym eksperymencie? Czy najnowszy iPhone 5S z 64-bitowym procesorem Apple A7 rzeczywiście pozostawia starszych braci daleko w tyle? Odpowiedź poznacie po obejrzeniu wspomnianego materiału.


Źródło: vr-zone

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  8
  Świetnie wyszło to odblokowywanie we wstępie. ;)
  Sam filmik ciekawy, nie da się ukryć.
  • avatar
   jkbrenna
   -1
   widac, ze sezon ogorkowy sie w jesieni zaczyna...
   • avatar
    Marucins
    -4
    To ma być test?

    A autor wziął pod uwagę że iOS 7 to żart dla urządzeń poniżej iPhone 5?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     wolałbym, aby wszystko przygotowali indywidualnie z dodatkowym stoperem który ten czas by liczyl... i wtedy porównanie...
     weird...