Smartfony

Apple wprowadzić ma w tym roku do sprzedaży jeszcze jednego iPhone'a

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Apple logo

Niedawna konferencja firmy Apple była naprawdę owocna. Zobaczyliśmy na niej nie tylko tablety iPad Pro i iPad mini 4, ale przede wszystkim nowe iPhone'y. Czyżby nie było to wszystko, co na ten rok szykuje producent?

Takie właśnie rewelacje przynoszą najnowsze doniesienia. Wedle nich, Apple ma w planach wprowadzenie do sprzedaży jeszcze jednego smartfona. Brzmi to tym ciekawiej, że owy model oferować miałby ekran o przekątnej 4 cali, a więc taki, jakiego wielu użytkowników sobie życzy, a na jaki w przypadku najnowszych smartfonów nie można często liczyć.

Dalej nie jest jednak niestety tak dobrze, ponieważ mowa tutaj nie o nowym urządzeniu, ale o znanym już smartfonie iPhone 5S. Miałby on pojawić się w odświeżonej wersji, oferującej 8 GB pamięci wewnętrznej. Niewiele, tym bardziej, że jednocześnie nie wypada spodziewać się czytnika kart microSD.

Brakuje przy tym informacji o pozostałej specyfikacji, a zatem można przypuszczać, iż nie zostanie ona względem oryginału zmieniona. Premiera smartfona planowana jest podobno na grudzień, głównie, a być może przede wszystkim, na rynkach wschodzących. Nawet tam może on nie wywołać większego poruszenia. Próby zainteresowania klientów z nieco mniej zasobnymi portfelami zakończyły się przecież fiaskiem w przypadku iPhone'a 5C.

Źródło: phonearena, bgr

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  6
  Sensu to nie ma, ale przypuszczam, że niektórzy i tak kupią bo będzie ligo jabłka.
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   8GB...wystarczy tylko do zrobienia aktualizacji
   Po cholerę w takim kastracie w ogóle aparat ?