Karty graficzne

APU AMD A10-7860K kontra Dark Souls 3

przeczytasz w 1 min.

Kolejnym zawodnikiem który zmierzy się z Dark Souls 3 jest zintegrowana grafika AMD

Dark Souls 3 potęgą jest i basta, a pisze to gracz, którego jakiś pięciometrowy koleś po raz piętnasty wklepał w glebę. Gdy już podzieliłem się z wami swoimi doświadczeniami w rozgrywce, pora przejść do konkretów.

Zgodnie z zapowiedziami sprawdzimy jak z grą poradzi sobie zintegrowana grafika w APU AMD. W testach wylądował model AMD A10-7860K razem z pamięcią RAM DDR3 2400 MHz.

Przypomnijmy, że wcześniej sprawdziliśmy wydajność w grze na zintegrowanej grafice Intel HD 530 w procesorze Core i3 6100 (z pamięciami DDR4 3000 MHz) - wynik nie był imponujący i uzyskaliśmy średnio 20 klatek na sekundę.

W konfiguracji z APU AMD Dark Souls 3 potrafi osiągnąć nieco ponad 30 klatek na sekundę, ale zwykle utrzymuje się poniżej tej wartości. Biorąc pod uwagę, że testowaliśmy w rozdzielczości 1360 x 768 i ustawieniach niskich, obie integry osiągnęły mało imponujące wyniki. Dark Souls 3 zdecydowanie wymaga wydajniejszej, zewnętrznej karty graficznej.

Źródło: informacja własna

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Kolejny test nie wiadomo po co i dla kogo. Może przetestujcie jeszcze na procesorze z pralki albo lodówki i też ogłoście że jest za słaby?

  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Nie dość że wygląda to słabo, świat jest raczej zamknięty (cały czas do przodu staramy się), kiepska optymalizacja i tyle.
   • avatar
    kristof080
    1
    Moze zen z vega cos zmienia.
    • avatar
     AntySyjon
     1
     No co, chodzi jak na konsoli XD
     • avatar
      jkbrenna
      -19
      Apu to dzieki nastepcom Meyera to calkowite fiasko, w ciagu 5 lat nic nie zrobili, jak mozna ten APU do I3 nz HD 530 porownywac, jak koszt produkcji I3 4 krotnie mniejsza niz produkcja tego APU jest...