Gry komputerowe

Druga część kampanii do gry Arma 3 już w styczniu

przeczytasz w 1 min.

Nieco wcześniej, bo już 11 grudnia, pojawi się aktualizacja gry, która wprowadzi do niej kilka nowych elementów.

Arma 3 gra druga część kampanii single

Premiera gry Arma 3 miała miejsce we wrześniu, ale pomimo tego żaden z graczy nie ukończył jeszcze kampanii. Nie wynika to jednak z tego, że jest ona piekielnie trudna, a z tego, że najzwyczajniej w świcie nie została jeszcze w pełni udostępniona.

Napotykając pewne trudności na ostatniej prostej przez premierą producent zdecydował się podjąć bardzo ciekawe kroki. Zamiast opóźniać premierę całej gry oddał w ręce graczy tryb multiplayer, a kampanię obiecał udostępnić w niedalekiej przyszłości.

Postanowiono, że podzielona zostanie ona na trzy części i udostępniana będzie w formie darmowych  dodatków - „Survive”, „Adapt” oraz „Win”. Pierwszy z nich pojawił się już jakiś czas temu, dzięki czemu gracze mieli okazję poznać Bena Kerry'ego, żołnierza biorącego udział w misji pokojowej NATO w rejonie Morza Śródziemnego. Naturalnie na potrzeby sprawnego zawiązania fabuły gry coś musiało pójść nie tak i dlatego też jednostka Kerry'ego znalazła się w samym sercu walk na wyspie Stratis.

„Podczas gdy pierwsza część kampanii skupiała się na podstawach walki piechoty, drugi jej odcinek, „Adapt”, koncentruje się na innych ciekawych opcjach sandboxu Arma 3. Gracze znajdą tu bardziej otwarte i niekonwencjonalne scenariusze, a także wezmą udział w walkach partyzanckich, które mają im pozwolić na pokonanie o wiele silniejszego przeciwnika.” – Jaroslav Kasny, który odpowiada za wygląd misji w Arma 3

Arma 3 gra kampania

Premiera drugiej część kampanii do gry Arma 3 będzie miała miejsce 21 stycznia 2014 roku. Zgodnie z obietnicą, tak jak w przypadku pierwszej części nie trzeba będzie ponosić tutaj żadnych opłat.

Nieco wcześniej, bo już 11 grudnia, pojawi się aktualizacja gry, która wprowadzi do niej 3 dodatkowe pojazdy dla frakcji Sił Zbrojnych Altis (AAF) - helikopter Wy-55 Hellcat, bojowy wóz piechoty FV-720 Mora oraz czołg MBT-52, a także kilka innych nowych elementów, m.in. czarne wersje karabinów serii MX, granaty z opcją podczerwieni oraz celownik optyczny LRPS.

Źródło: Bohemia Interactive

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wdowa94
  6
  Brawo dla Bohemia Interactive- Wydanie gry bez "zbędnego" singleplayera, a następnie darmowe udostępnienie go graczom.
  Prawidłowa postawa, ponieważ 3/4 producentów stworzyłaby odpłatne DLC z Singleplayerem i kolejne DLC do poprzedniego DLC z zawartością z artykułu powyżej.

  Cieszy mnie, że istnieją jeszcze uczciwi twórcy.