Gry komputerowe

Arma III: Apex - dziś premiera dodatku

przeczytasz w 1 min.

Po kupieniu dodatku świat gry Arma III powiększy się o 100 kilometrów kwadratowych i wzbogaci o nowe bronie i pojazdy.

Symulator pola bitwy jakim jest Arma III – a właściwie to przede wszystkim jego gracze – doczekał się premiery sporych rozmiarów dodatku zatytułowanego Apex. Jakie nowości wprowadza?

Apex to przede wszystkim 100 kilometrów kwadratowych w postaci archipelagu Tanoa, na którego krajobraz składają się wszechobecna woda i pobliskie porty, ale też lasy deszczowe, bujna roślinność i wulkany oraz liczne budynki przemysłowe. 

Tam też na graczy czekać będzie kilkanaście nowych broni (między innymi AKS-74U, SPAR-16, CMR-76, Type 115, RPG-7 i Protector 9 mm), 10 pojazdów oraz jednostki. 

Jakby tego było mało, producent przygotował również kampanię rozwijającą fabułę „podstawki”, na której poznanie przeznaczyć będzie trzeba około 7 godzin.

Dodatek Apex wymaga do poprawnego działania posiadania podstawowej wersji gry. Jeżeli spełniacie ten warunek, to możecie udać się na Steamie i dokonać zakupu.

Wraz z dodatkiem pojawiła się darmowa aktualizacja. Poprawia ona optymalizację i interfejs, upiększa oprawę audiowizualną oraz ulepsza wyszukiwanie serwerów w trybie rozgrywki wieloosobowej. 

Źródło: Steam, Arma

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Doom dostał wsparcie dla Vulkan api. Może jakieś testy zrobicie?
  • avatar
   tobexor
   1
   i 64 wątkowy xeon żeby uciągnąć największy server w 60 fpsach
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Pytanko do grających w Arma:
    Czy faktycznie w tej grze jest tak że szukasz się po mapie godzinami i może być tak że przy posiedzeniu godzinnym nikogo nie zobaczysz? Chciałbym w to zagrać ale jak mam chodzić po mapie szukać ludzi i nikogo nie zabić to trochę lipa...