Gry

Army of Two jeszcze później

przeczytasz w 0 min.

Electronic Arts od kilku miesięcy zwodzi graczy kolejnymi informacjami o nowym tytule, nad którym prace trwają bez końca. Niestety, jak donosi agencja Reuters, Army of Two zapowiadany jako hit przedświątecznego szaleństwa zakupów, pojawi się dopiero w przyszłym roku co z pewnością nie tylko smuci graczy ale i szefostwo EA, które wyraźnie liczyło na spore zyski przed końcem roku.

Gra typu TPS, której fabuła osadzona jest w współczesnych realiach pozwala na wcielenie się w rolę najemnika, którego zadaniem jest wykonanie kilku misji. W zasadzie nie byłoby w tym niczego rewelacyjnego gdyby nie koncepcja gry zespołowej. Misja podzielona jest między dwóch graczy, którzy muszą ze sobą współpracować aby zrealizować założony cel. Sieciowe rozwiązania mają uatrakcyjnić poziom rozgrywki.


Tytuł zapowiadany był na 13-listopada tego roku na platformy PS3 i Xbox 360. Jak twierdzą twórcy gry, Army of Two to zbyt ważny tytuł aby wydać go w aktualnej formie. Zbyt wiele szczegółów nie zostało jeszcze dopracowanych, a bez nic nie ma mowy o faktycznym sukcesie gry.

Cóż, skoro EA każe nam czekać, nie pozostaje nic więcej jak uzbroić się w cierpliwość. Z drugiej strony, trochę szkoda, że w świątecznym klimacie nie pogramy w nową grę.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login