Gry

Aż dwie nowe części Assassin's Creed w 2014 roku?

przeczytasz w 1 min.

Jedna z nich trafić miałaby wyłącznie na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, druga zaś już na nowe platformy Microsoftu i Sony.

Assassin's Creed gra 2014 rok

Jeśli zaliczanie się do fanów Assassin’s Creed, to z pewnością ucieszą Was najnowsze doniesienia na jej temat. Jeśli okażą się one prawdziwe, to w najbliższej przyszłości na brak gier należących do tej serii narzekać nie będziemy.

Serwis Examiner podaje bardzo ciekawe informacje, które pochodzą podobno od źródeł blisko związanych z firmą Ubisoft, a konkretnie z najnowszymi, przygotowywanymi dopiero produkcjami. W świetle owych doniesień w przyszłym roku szykować powinniśmy się na sporą ofensywę serii Assassin's Creed.

Wygląda bowiem na to, że Ubisoft planuje na 2014 rok premiery aż dwóch odsłon serii. Jedna z nich trafić miałaby wyłącznie na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, druga zaś już na nowe platformy Microsoftu i Sony.

Wydaje się, że w pierwszym przypadku chodzi najprawdopodobniej o Assassin's Creed: Liberation, które debiutować ma w połowie stycznia. Jednocześnie trudno przypuszczać, by Ubisoft nie pokusił się o jakąkolwiek propozycję dla graczy wciąż kochających Assassin's Creed, ale korzystających już z nowych konsol.

Tajemnicze źródło podało również informację, iż seria doczekać ma się bardzo dużych zmian, ale jak zawsze w tego typu przypadkach nie podano żadnych szczegółów. Jeśli jednak Ubisoft rzeczywiście planuje kolejnego Assassin's Creeda na nowe konsole, to wkrótce dowiedzieć powinniśmy się o tym oficjalnie.

Źródło: examiner, nerdacy

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Arved
  8
  Może będzie Assassins Creed: Spaceship :D
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Moim zdaniem to już będzie za wiele, wprawdzie historie asasynów dzieją się w różnych czasach od średniowiecza ale jeśli chodzi o fabułę Desmonda, animusa, itp to już robi się zagmatwane, porównuję to do serialu Lost, byle jak najwięcej odcinków narobić, bo końcu fani i tak to kupią. Oczywiście gra jest świetna ale chyba wiecie o co mi chodzi. Na szczęście nasz Wiedźmin idzie inna ścieżką i takie serie gier zapamięta gracz na zawsze
   • avatar
    -AssassiN-
    4
    Jak dla mnie to może być dużo części, bo gdyby przestano kontynuować AC to zostałyby na rynku same gry typu BF itp. Ważne jest tylko by co jakiś czas kończyć wątek jakiejś postaci... :)
    • avatar
     kitamo
     2
     poki bańka nie peknie staraja sie ładnie nabic jeszcze kase z tego tutułu ;) tak czy siak pewnie chetnie zagram.
     • avatar
      arekdbz
      2
      Może następna część przynajmniej będzie o assassynach...
      • avatar
       Konto usunięte
       2
       LOL. Co się będziecie ograniczać, wydajcie 12 części - na każdy miesiąc w roku jedna część
       • avatar
        Konto usunięte
        1
        "Jeśli zaliczanie się do fanów Assassin’s Creed, to z pewnością ucieszą Was najnowsze doniesienia na jej temat."
        Wręcz przeciwnie.
        • avatar
         alb3rt
         0
         Mają rozmach skur...
         • avatar
          Konto usunięte
          -6