Foto

Assassin’s Creed Syndicate z dwoma nowymi zwiastunami

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że gra będzie nie tylko zabawą, ale jednocześnie małą lekcją historii.

Assassin’s Creed Syndicate

Ubisoft każdą z nowych odsłon serii Assassin's Creed promował bardzo mocno i nie inaczej jest w tym roku. Assassin’s Creed Syndicate wzbogaciło się już o dwa kolejne zwiastuny.

Pierwszy odnosi się bezpośrednio do miejsca akcji, z jakim będziemy mieli tutaj do czynienia, a więc Londynu z roku 1868. To bez wątpienia miasto wyjątkowe, przez które przewinęło się owego czasu wiele dobrze znanych nam do dziś osobowości. O tym, iż kilka z nich spotkamy podczas zabawy informowano już wcześniej. Teraz opublikowany został zwiastun, który prezentuje właśnie historyczne postacie.

„Podczas wyzwalania Londynu spotkasz między innymi Alexandra Grahamq Bella czy Królową Victorię. Poznaj tych, którzy pomogą ci w walce.”


Na tym nie koniec. Ostatnio prezentowaliśmy wam telewizyjny spot, jaki promować ma grę na naszym rynku. Okazuje się, że producent ma co do kampanii marketingowej na małym ekranie szersze plany i dlatego też pochwalił się drugą już reklamą.


Premiera Assassin’s Creed Syndicate w wersji na konsole PlayStation 4Xbox One planowana jest na 23 października. Na PC gra pojawi się w listopadzie.

Źródło: Ubisoft, youtube - Assassin's Creed, ign

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piotreeek
  4
  Zapewne dzień po premierze gry będa newsy " assasins creed syndicate z dwoma nowymi PATCHAMI "
  • avatar
   Yamaraj6
   4
   Jeżu jaki słaby trailer. Ubisoftowi nawet to już przestało wychodzić.
   • avatar
    Dudzio993
    0
    Ta cześć zaczęła mi się kojarzyć z filmem Legend...