Smartfony

Asus szykuje mocne uderzenie na targi CES 2014

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że zobaczymy kilka smartfonów z ekranami o przekątnych od 4 do 6 cali.

Asus CES 2014 zapowiedź

Targi CES 2014 zbliżają się coraz większymi krokami. Swoją obecność na nich potwierdziło już wielu producentów i wydaje się, że dużo do pokazania będzie miał zwłaszcza Asus.

Tajwański producent systematycznie podgrzewa atmosferę przed imprezą i wyraźnie sugeruje, że będzie miał do zaprezentowania sporo nowego sprzętu. Wielce prawdopodobne jest, że w Las Vegas zobaczymy m.in. Padfone'a X, a także tablet z dwoma systamami - Windows i Android. Jeśli myśleliście, że na tym koniec, to byliście w dużym błędzie.

Asus opublikował w sieci krótki materiał wideo, który dość jednoznacznie sugeruje, że producent ma w planach jeszcze kilka urządzeń. Wygląda na to, że będą to smartfony z ekranami o przekątnych od 4 do 6 cali.


Ile tego typu urządzeń zostanie pokazanych oraz co będą oferowały jeszcze nie wiemy. Informacje te poznać mamy 6 stycznia, ale nie można wykluczyć, iż nieoficjalne doniesienia pojawią się wcześniej.

Asus, który do tej pory zdawał się interesować głównie hybrydową serią Padfone już jakiś czas temu zapowiedział, że chce na poważniej zaistnieć na rynku smartfonów. Tragi CES 2014 to dobre miejsce do postawienia ku temu pierwszego kroku.

Źródło: phonearena, teknolojioku

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vitapy
  3
  Ja bym się cieszył, gdyby ASUS zapewnił dłuższy support swoich produktów, kupując ich produkt z napisem DeLux zapłacimy tylko za nazwę i jakiś dodatkowy gadżet, ale o jakimś wsparciu to możemy zapomnieć. Tym powinni nas zaskoczyć ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ja liczę na jakieś płytki pod LGA 2011-3.
   • avatar
    mordehigh
    0
    ASUS RZĄDZI nie wyobrażam sobie posiadania mobo \ gpu innego producenta