Telefony

BadaOS: TouchRetouch - dotykowy retusz

z dnia
 | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor:
7 komentarzy Dyskutuj z nami

TouchRetouch to przedostatnia, dziewiętnasta aplikacja dla BadaOS, którą chcielibyśmy wam polecić. To niewielkie i bardzo proste narzędzie pozwoli wam szybko usunąć ze zdjęć niepożądane obiekty, czyli wyretuszować zdęcie.

20 aplikacji do BadaOS:
»
Strona startowa
» freeTorch
» Google Translator
» Rock Nation
» Badapedia
» AccuWeather
» NapiPlayer
» Keep Fit
» BadaOSinfo
» NomZero
» MyTuner i Guitar Chords
» Collins Dictionary
» WaveCompressor
» EvMemo
» Asphalt 5
» WiFi Tracker
» bControl
» Slice-it!
» Infernus
» TouchRetouch
» WAMO Camera

Program został doceniony w konkursie Bada DeveloperChallenge, wygrywając w swojej kategorii. Jak na aplikację, zabierającą jedynie nieco powyżej 0,5 MB miejsca w pamięci efekty jej działania są zadziwiające. Oczywiście miejsce po usuniętym obiekcie nie zawsze wygląda idealnie realistycznie, ale przeważnie efekty są więcej niż satysfakcjonujące.

Niewątpliwą zaletą programu jest fakt, że cały proces nie pogarsza pierwotnej jakości zdjęcia, jak to bywa w przypadku niektórych automatycznych narzędzi. Nie zabrakło także funkcji cofania i powtarzania działania, dzięki którym w razie pomyłki nie będziemy musieli zaczynać całej edycji od początku.

Zastosowań TouchRetouch jest wiele. Od usuwania niepożądanej osoby, przez budynki psujące krajobraz, po refleksy świetlne. Zachęcamy do zabawy z TouchRetouch i publikowania w komentarzach jej rezultatów. ;)

Jest pająk. Puk... i nie ma pająka.
 

  


Pobierz:  TouchRetouch

Rozmiar pliku: 0,62 MB


 


Źródło: SamsungApps

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  cyferluu
  ta oczywiście... dla mnie to jakaś ściema... Nie uwierzę jak nie zobaczę

  najnowszy PS miał mieć taka funkcję ( gdy usuwa się obiekt PS wie co jest za obiektem lol) nie widziałem, bo nikt nie ma najnowszego PS.

  lecz PS to program na PC i to dość wymagający.
 • avatar
  baro7
  To ja ci powiem że faktycznie to działa :)
 • avatar
  No działa przecież to dodane zdjęcie było retuszowane przeze mnie. :) Nie zawsze działa idealnie, ale myślę, że w sposób zadowalający. :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Ja wam powiem, to działa tylko w specjalnej, SPONSOROWANEJ przez Samsunga wersji, gdzie pracownik Samsunga zdalnie usuwa zaznaczone przez recenzenta fragmenty. I tak powstaje zafałszowany obraz możliwości systemu Bada.