Gry komputerowe

Batman: Arkham Knight w wersji PC wraca do sprzedaży

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
31 komentarzy Dyskutuj z nami

Wraca, ponieważ pierwszy debiut gra zaliczyła już kilka miesięcy temu. Oby tym razem wszystko było już w należytym porządku.

Batman: Arkham Knight

Wygląda na to, że gracze korzystający z komputerów będą mogli wreszcie posmakować Batman: Arkham Knight w wydaniu takim, do jakiego nie będzie można mieć zastrzeżeń. Gra wraca dziś do sprzedaży.

Wraca, ponieważ pierwszy debiut zaliczyła już kilka miesięcy temu. Okazało się jednak, że o ile na konsolach PlayStation 4Xbox One gra działa doskonale, o tyle na PC często okazywała się niegrywalna. Błędów było tyle, że nie dało wyeliminować ich się szybką aktualizacją i dlatego też postanowiono wycofać grę ze sprzedaży. Obiecano jednak doprowadzić ją do właściwego stanu i chyba się udało.

Dziś Batman: Arkham Knight w wersji PC wraca bowiem do sprzedaży. Dotrzymano zatem obietnic sprzed kilku tygodni, kiedy to zapewniano, że prace zakończą się przed końcem października. Udział w nich brały ekipy Rocksteady, Iron Galaxy oraz NVIDIA.

Wraz z samą grą pojawia się aktualizacja, dzięki której można będzie cieszyć się tym, co od premiery zawitało do wersji konsolowych. Mowa między innymi o Photo Mode, Big Head Mode, Batman: Arkham Asylum Batman Skin oraz opcji pozwalającej na wybór bohatera w trybie AR challenges.

Można przypuszczać, że tym razem wszystko będzie już w należytym porządku. Pytanie tylko, czy gra zainteresuje jeszcze graczy?

Źródło: gameskinny, steamcommunity

Komentarze

31
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  UKBIB2012
  za 30 zł nie ma sprawy ...
  11
 • avatar
  Dooku
  Tak się zastanawiałem co z tym batmanem, ta gra chyba skończy jak GOthic 3 wiecznie poprawiany nigdy nie działający do końca dobrze.
  Moglibyście dać newsa ze Divinity Original Sin zostało wydane w enchanced edition i dla posiadaczy podstawki na PC jest za darmo - takie newsy cieszą, a nie ciągłe skoki na kasę robine przez dużych producentów.
  7
 • avatar
  Dudi4Fr
  Juz widzę te kolejki w sklepach po wersje PC...

  I nic z ich strony nie dostaliśmy nawet prostego "Sorry"...

  Kiedyś takie akcje by nie przeszły a teraz stają się codziennością.
  7
 • avatar
  prime27pl
  no sorry na 980 jazda od 60 do 35 i brak pełnych detali ...
 • avatar
  pycipro
  Ukończyłem 10 razy, blacha się cieszy huehue.
  -18