Gry

Nowy Batman? Niestety jeszcze nie teraz. Co w zamian?

przeczytasz w 1 min.

Warner Bros. rozwiewa wątpliwości.

Batman: Arkham Origins zima

Pod koniec grudnia firma Warner Bros. udostępniła na facebookowej tablicy serii Batman: Arkham grafikę, która zwiastować miała nadejście nowego tytułu z cyklu o Człowieku-Nietoperzu. Wielu wypatrywało w tym kolejnej, czwartej już pełnoprawnej odsłony serii, inni reedycji gry Arkham Origins dla posiadaczy konsol nowej generacji. Jednak ani ci, ani ci nie mieli racji. Trafiły natomiast osoby, które spodziewały się rozszerzenia DLC. Powinniśmy być zawiedzeni? Jak się okazuje, niekoniecznie – mowa tu bowiem o fabularnym dodatku do najnowszej odsłony serii, w którym główna rola przypada charakterystycznemu antagoniście – Mr. Freeze’owi.

Niestety jak na razie nie znamy żadnych szczegółów na temat zapowiedzianego rozszerzenia. Pewne jest jedynie to, że DLC pojawi się na rynku w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Kolejne informacje powinny jednak pojawić się już wkrótce – pozostaje więc już tylko żywić nadzieję, że panowie z Warner Bros. nie każą nam czekać zbyt długo.

Batman: Arkham Origins Freeze

Na koniec przypomnijmy, że gra Batman: Arkham Origins zadebiutowała  października ubiegłego roku. Platformami docelowymi są natomiast komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a także Nintendo Wii U.

Źródło: Facebook

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Rocksteady nie robiło arkham orgins czyż nie?
  • avatar
   jareeecki
   2
   Będzie lipa jak dadzą max 3 lub 4 misje..
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Mam nadzieje, że jak będą robić kolejną pełnoprawną odsłonę Batmana, to wejdą pełną parą w nową generacje i zrezygnują już z przestarzałego Unreal Engine 3 i na rzecz Unreal Engine 4.