• benchmark.pl
 • Gry
 • Polacy prezentują RPG-a z akcją w średniowiecznych Karpatach. Będziemy trenować bestię
Gry

Polacy prezentują RPG-a z akcją w średniowiecznych Karpatach. Będziemy trenować bestię

przeczytasz w 1 min.

Twórcy z False Prophet informują, że ich taktyczny RPG BEAST zadebiutuje na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu już 25 października. Przy okazji udostępniono też trailer.

Akcja produkcji rozgrywa się w średniowieczu, czyli epoce naznaczonej plagami i konfliktami zbrojnymi. Gracze podejmą decyzję, czy chcą szkolić, czy egzorcyzmować wewnętrzną bestię. Zmierzymy się z szeregiem trudnych moralnie decyzji, które wpłyną na przebieg rozgrywki.

Bestia ma grasować w mrocznych, pełnym zarazy i herezji realiach średniowiecznych Karpat. Świat ten stworzono przy użyciu silnika Unreal Engine 5. Deweloperzy przewidują, że ich RPG zapewni zabawę nawet do 40 godzin.

Data premiery

BEAST będzie dostępny w formie wczesnego dostępu na platformie Steam od 25 października. Premiera ostatecznej wersji gry jest planowana na rok 2024.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sneer
  1
  Patrząc na trailer to nie zachwyca grafiką mimo nowego silnika. Lecz gry nie gra się tylko dla grafiki ale dla klimatu i tu może się komuś spodobać.
  • avatar
   RedFox01
   -1
   Zapewne fani "darcia ryja" przy "ciężkim metalu", będą "wniebowzięci", i soundtrack pewnie nie zachęci "zwykłego zjadacza nie metalu".
   • avatar
    GodOfWAR
    -1
    Rzeczywiscie, przez muzyke, a raczej to wycie bo inaczej sie tego nazwac nie da - nie kupie...