• benchmark.pl
 • Gry
 • Beta testy Overwatch już blisko - gra pojawi się także na konsolach?
Gry

Beta testy Overwatch już blisko - gra pojawi się także na konsolach?

przeczytasz w 1 min.

Wybrani gracze jeszcze w tym miesiącu zapoznają się z nową grą Blizzarda.

Overwatch

Z Overwatch, a więc nową marką studia Blizzard, wiązane są spore nadzieje. Już wkrótce pierwsi gracze będą mogli sprawdzić, co tak naprawdę tytuł ten ma do zaoferowania.

Pierwotne plany producenta zakładały, iż jesienią odbędą się beta testy gry. Tak się rzeczywiście stanie, a ich start zaplanowano na 27 października, chociaż termin ten dotyczy USA. Po drobnym opóźnieniu serwery mają zostać jednak uruchomione także w innych regionach, w tym w Europie.

Beta będzie miała charakter zamknięty, a zapisy trwają na oficjalnej stronie gry. Trzeba jednak nadmienić, iż w wybrane weekendy twórcy planują otwierać betę dla wszystkich zainteresowanych.

„W ramach publicznych beta-testów pragniemy osiągnąć dwa cele główne. Po pierwsze, chcemy uzyskać jak najwięcej precyzyjnych informacji zwrotnych na temat rozgrywki – w tym balansu, wrażeń i satysfakcji z gry. Pomogą nam one zrobić z Overwatch najlepszą drużynową strzelankę na naszej planecie. Po drugie, zamierzamy poddać nasze rozwiązania techniczne próbie ognia, w tym przeprowadzić testy wytrzymałościowe infrastruktury serwerowej i upewnić się, że gra działa płynnie na jak najszerszej gamie urządzeń.”


Oficjalnie gra cały czas określana jest jako propozycja na wyłączność PC. Już jakiś czas temu pojawiły się jednak sugestie, że może ona trafić także na konsole. Temat ostatnio powrócił, ponieważ na stronie producenta przez chwilę widniał dość jednoznaczny zapis.

„To drużynowa sieciowa strzelanka studia Blizzard na PC i konsole. Wybierz bohatera z szeregu dostępnych żołnierzy, naukowców, podróżników i innych postaci cechujących się zupełnie odmiennymi umiejętnościami.”

Producent dość szybko skorygował ten zapis, ale być może wkrótce pojawi się on ponownie, już oficjalnie.

Źródło: eu.battle, reddit

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudzio993
  0
  Mam nadzieje, że będzie na konsole. Co prawda laptop pewnie by to uruchomił ale coraz bardziej kieruje się w stronę grania na konsoli.
  • avatar
   michalhsb23
   0
   Nie mogę się już doczekać. Teraz tylko trzymać kciuki żeby się do bety dostać
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    całkiem ciekawa gierka nie mogę się doczekać ;)