• benchmark.pl
 • Gry
 • Beyond Good & Evil 2 to „GTA w kosmosie” - premiera na PC, PS4 i Xbox One
Gry

Beyond Good & Evil 2 to „GTA w kosmosie” - premiera na PC, PS4 i Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Chociaż o Beyond Good & Evil 2 wciąż nie wiemy wiele, bez wątpienia jest to tytuł, któremu wielu graczy będzie się bacznie przyglądać.

Nie ulega wątpliwości, iż prezentacja Beyond Good & Evil 2 to jedno z największych zaskoczeń, a jednocześnie najważniejszych wydarzeń tegorocznej odsłony targów E3. Nie zmienił tego nawet fakt, że Ubisoft nie ujawnił wielu szczegółów. Mamy nadzieję je jednak systematycznie poznawać.

A wygląda na to, że jedna z najistotniejszych kwestii właśnie się wyjaśniła. Chodzi o platformy docelowe gry. Ku uciesze wielu graczy, Beyond Good & Evil 2 trafić powinno na najważniejsze obecnie platformy, a mianowicie PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Sugeruje to oficjalna strona gry, a konkretnie zapisy dotyczące Space Monkeys. To program, w ramach którego można będzie otrzymywać informacje o postępie prac i dyskutować na ich temat. Producent chce w ten sposób zbudować wokół gry społeczność na długo przed premierą.


Opublikowany na E3 zwiastun nie mówi wiele o samej rozgrywce. Michel Ancel, dyrektor kreatywny gry, stwierdził jednak, że właściwe będzie tutaj porównanie do GTA. W głównej mierze dotyczyć ma to swobody rozgrywki, podejmowania decyzji i poruszania się po ogromnym świecie.

Podróżować można będzie pomiędzy różnymi planetami. Wyraźnie zaznaczone zostało jednak, że najważniejsza nie będzie ich ilość. Każda planeta zapadać ma w pamięć, tętnić życiem. Padło stwierdzenie, iż Beyond Good & Evil 2 to „GTA w kosmosie, tyle, że w trzech wymiarach”.

Źródło: trueachievements, Ubisoft Polska

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patol1984
  5
  Animacja ładna. Przypomina mi piąty element, tyle że bonusowo świnie i małpy.
  • avatar
   Player1
   4
   Mówcie co chcecie, trailer jest kozacki, ino polskie napisy wołają o pomstę do nieba..."fuck me" - "o w mordę". Na litość boską, kto to tłumaczył?
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    GTA? Pierwsza część miała rating PEGI T i 7+.
    • avatar
     Dragonik
     2
     Nie jestem przekonany
     • avatar
      mutissj
      1
      zapowiada się na gre na wysoko-budżetową
      • avatar
       3ndriu
       0
       Już chyba trzeci raz beyond good and evil 2 pokazał się na E3, raz nawet z fragmentem gry. Może tym razem się uda. Chciałbym znów polatać belugą...