Zobacz pierwsze 5 minut z gry BioShock Infinite

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Dla najbardziej niecierpliwych

BioShock Infinite gra wideo pierwsze 5 minut

Wygląda na to, że fanów czekających na premierę gry BioShock Infinite nie spotkają już przykre niespodzianki. Produkcja Irrational Games powinna pojawić się zgodnie z ostatnimi obietnicami.

Nie tak dawano, bo przecież już w grudniu równo o miesiąc opóźniono debiut gry. Tłumaczono to wtedy chęcią wprowadzenia ostatecznych poprawek, choć tak naprawdę wyjaśnienia te mało kogo obchodziły - gracze po raz kolejny się rozczarowali.

Ważne, że w końcu otrzymujemy jednak sygnały świadczące o tym, że tym razem zapowiadana data premiery będzie tą ostateczną. Pisaliśmy już o możliwości decydowania o okładce gry, a teraz wspomnieć musimy o nowym materiale wideo jaki pojawił się w sieci.

Osoby, które po uruchomieniu gry chcę zostać w jakikolwiek sposób zaskoczone nie powinny go jednak oglądać. Wideo prezentuje bowiem kilka pierwszych minut z gry. Przyznajemy, że nam trudno było się oprzeć i już wiemy jak zaczyna się BioShock Infinite.


Póki co nie należy spodziewać się za to jakichkolwiek materiałów prezentujących zakończenie gry. To jednak, jak zapewnia Ken Levin, będzie zaskakujące i interesujące jak cała fabuła.

"Fabuła w miarę jej rozwoju staje się rzeczywiście coraz bardziej interesująca. Nie mogę powiedzieć, czy graczom spodoba się jej zakończenie. Mogę jednak wyjawić, że my jesteśmy z niego niezwykle dumni. To wyjątkowe doświadczenie, jakiego nie doznano jeszcze w grze wideo. To coś wyjątkowego i bardzo szczególnego dla tego świata i tej serii."

BioShock Infinite zadebiutować ma 26 marca przyszłego roku. Produkcja ta dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: vg247, uk.playstation

Nominacje w Plebiscycie Produkt Roku 2012

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Wygląda ładnie
  3
 • avatar
  Takeya
  "A na koniec puszczasz nam film o facecie w łódce" :)
  Fajne nawiązanie do początku pierwszego Bioshocka.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Graficznie bez zmian, nie ma co się oszukiwać. Będzie to ten sam poziom co Bioshock. Po filmiku ciężko coś ocenić z rozgrywki bo to sam początek, zero akcji....5 min niczego. Fajnie, że na kimś ten rejs łódką robi wrażenie ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  nie spojlerujcie...
 • avatar
  JimmyS
  Jeśli bez zmian będzie nie tylko grafika ale i poziom fabuły to mam nadzieje że ten Bioshock będzie jeszcze dłuższy niż poprzednie części.
  A co do spoilerów to słyszałem że trzyma w napięciu i wszyscy umierają :P