• benchmark.pl
 • Gry
 • Black Desert ze świetnymi wynikami - to MMORPG, które się podoba
Gry

Black Desert ze świetnymi wynikami - to MMORPG, które się podoba

przeczytasz w 1 min.

Nie tylko może się podobać, ale naprawdę się podoba – wyniki nie pozostawiają złudzeń: Black Desert to jeden z największych hitów MMORPG w ostatnich latach.

MMORPG to gatunek, który albo się kocha, albo nienawidzi. Ale gdy już się go kocha, to ma się niemały problem, bo liczba dostępnych gier jest niemała, a różnice pomiędzy nimi – niewielkie. Na tym tle pozytywnie wyróżnia się jednak Black Desert i – jak pokazują wyniki finansowe – gracze przyjęli to z entuzjazmem.

Odpowiedzialne za Black Desert koreańskie studio Pearl Abyss poinformowało, że jego MMORPG (z otwartym światem, w którym trudno się nudzić, cieszącą oczy grafiką, rozbudowanym kreatorem postaci i systemem walki opartym na umiejętnościach) wygenerowało już ponad 1 miliard dolarów przychodu. 

Black Desert 1

(Dostępna w 12 językach) gra Black Desert trafiła już do 150 krajów, w których przyciągnęła łącznie ponad 18 milionów graczy. Co dalej? – „Pearl Abyss koncentruje się na rozszerzaniu grupy obsługiwanych platform i regionów, a także dostarczaniu ekscytujących aktualizacji dla obecnych graczy na całym świecie”, jak możemy przeczytać w notce prasowej.

Black Desert 2

Jak na grę MMO, którą trzeba kupić, by zagrać, takie wyniki na pewno robią wrażenie i pokazują, że pomimo dużego tłoku, miejsca na takie perełki nie brakuje. Przypominamy na koniec, że Black Desert dostępne jest na pecetach, urządzeniach mobilnych (w Azji) oraz (od tegorocznego marca) konsolach Xbox One…

...i pytamy: jesteście wśród tych, którzy dali szansę temu tytułowi?

Źródło: Dark Side of Gaming, GameDailu.biz, Pearl Abyss

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  3
  i skopany system handlu w tej grze
  • avatar
   człowiek-taboret
   2
   W tej grze jest tak rozbudowany bot, że w sumie nie trzeba w nią nawet grać.
   • avatar
    Mifune
    1
    Pay2win
    • avatar
     Qanon
     1
     Gram trzeci rok. Piękna grafika. Można pograć dla samej przyjemności spędzenia czasu. Jeśli ktoś nie bierze udziału w wyścigu szczurów tylko wybierze casualowe podejście gra łatwo zdobywa serca ilością aktywności które oferuje.
     • avatar
      BILInek
      0
      Exteramalne Pay 2 Win..... nie dotykac bo gra jest dobra ale p2w poprsotu morduje.