Gry

Black Ops najczęściej piraconą grą roku 2010

przeczytasz w 1 min.

 Najnowszy dodatek do Call of Duty jest prawdopodobnie najczęściej nielegalnie ściąganą grą roku 2010.

 Warto przeczytać:
 

50 milionów Xboksów 360

Według Torrentfreak, Black Ops może się poszczycić wątpliwym wyróżnieniem bycia bezwarunkowym zwycięzcą w ilości nielegalnych ściągnięć. Około 4.27 miliona pecetowców pobrało nielegalną kopię gry (stan na 26 grudnia). Pamiętajmy jednak, że wyszła ona w listopadzie i ilość pirackich kopii ciągle rośnie.

Warto dodać, że gra i tak sprzedaj się świetnie - w pierwszym dniu uzyskała wynik 5.6 miliona sztuk i przychód wyniósł miliard dolarów netto w ciągu kilku pierwszych tygodni po wypuszczeniu na rynek, czyniąc je najlepszym wypuszczeniem w historii.

Battlefield: Bad Company 2 uplasował się na 2. miejscu z liczbą 3,96 miliona nielegalnych pobrań, ale został wypuszczony już w marcu. Mafia 2 jest trzecia z 3.55 milionami ściągnięć, a Mass Effect 2 i Starcraft II zakończyły ten rok z ilością odpowiednio 3,2 i 3,1 miliona nielegalnych pobrań.

Możemy mieć różne zdanie o ludziach ściągających nielegalnie gry, ale trzeba przyznać, że przynajmniej wykazali się oni dobrym gustem przy wyborze.

Źródło : fudzilla.com

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Igoruss
  0
  Wcale nie współczuje Activision, i tylko na tej grze zarobili tyle kasy że mogą siedzieć do góry brzuchem do końca życia
  • avatar
   CougarV6
   0
   No to akurat chyba nie jest suprise? O ile się nie mylę poszczególne części COD zawsze lądują na szczycie pirackich list.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Sciagac Bad company 2 bez mozliwosci grania w multi to wg mnie nieporozumenie.
    • avatar
     b1tzz
     0
     Bardzo wiarygodne statystyki... -_-
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Dobrym gustem ? Watpię ... Dobrym gustem by było ściąganie CoD 4 Mimo że w ni nie gram od dawna to i tak ta gra była wyjątkowa
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ja się nie dziwie. Gra kapryśna i oprócz lepsszej fabuły to niczym nie zaskakuje.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        W Polsce gry są wciąż za drogie. Ja kupno gry zaczynam rozważać dopiero w momencie, gdy ta kosztuje około 60 złotych.
        Pzdr
        • avatar
         Faflucy
         0
         I bardzo dobrze. Szkoda ze ta liczba nie jest dwa albo trzy razy większa. Kupując grę mam nadzieje ze kupuje dopracowany produkt a tu wielkie rozczarowanie, gra chodzi jak by chciała a nie mogła dopiero po 4 patchu coś się poprawiło, choć jeszcze daleko jej do ideału. Za to, co odstawili te ich całe DLC, co zapowiedzieli po winni ludziom za darmo udostępnić.
         • avatar
          razowiec
          0
          A ja kupiłem ten crap i żałuję :-( Multi jest fatalny, tylko 18 osób może grać na tych klaustrofobicznych mapach... Następnym razem najpierw pociągnę z torrenta żeby sprawdzić.