Gry

Bodycount - nowy FPS od Codemasters

przeczytasz w 1 min.

Jedna z najbardziej liczących się firm w branży elektronicznej rozrywki - Codemasters, zapowiedziała nową pierwszoosobową strzelankę zatytułowaną "Bodycount". 

Za FPS-a pt. "Bodycount" odpowiada studio Codemasters Studios Guildford, zaś głównym projektantem produkcji jest słynny już Stuart Black, który na swoim koncie ma wydaną w 2006 r. grę akcji pt. "Black". Gra "Bodycount" ukaże się w pierwszym kwartale 2011 r. i dostępna będzie dla posiadaczy konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3. 

Rozgrywka w "Bodycount" skupiać ma się bardziej na destrukcji, aniżeli na zabijaniu wrogich oddziałów, czego rzecz jasna również nie zabraknie. Oprawa wizualna ma być efektowna, a wszystkie wybuchy i całe oświetlenie fenomenalnie wykonane. Fabuła w grze mieć będzie mniejsze znaczenie, ale mimo wszystko powinna wciągnąć każdego fana gatunku.

Projektant gry, Stuart Black, tak wypowiadał się o najnowszej produkcji: - Jesteśmy fanami gier z gatunku FPS i wieżę, że ta gra będzie przynajmniej taką rewolucją w światku FPS-ów, jaką był 'Race Driver: Grid' dla wyścigów.-  Black wspomniał także, że gra ma oferować świetną grafikę oraz AI na wysokim poziomie. W "Bodycount" będzie zarówno tryb singleplayer, jak i rozgrywka wieloosobowa.

Źródło: Codemasters

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  W "Bodycount" bę zarówno tryb singleplayer, jak i rozgrywka wieloosobowa.

  mala literownka ;)
  • avatar
   Darxis
   0
   Nie rozumiem jak FPS może się ukazać TYLKO na konsole
   • avatar
    Sirek
    0
    Swego czasu pokochałem Black`a, mam nadzieję że twórcy przyłożą się do fabuły, a nie samej n*@#%*#!@ki

    P.S. [i]Jesteśmy fanami gier z gatunku FPS i [b]wieżę[/b], że ta gra będzie [/i]

    wierze-wiara :)
    • avatar
     Brandar
     0
     "Jesteśmy fanami gier z gatunku FPS i WIEŻĘ, że.." a w którą konkretnie? Jakiś zabytek a może współczesne odzwierciedlenie wież czyli wieżowce i drapacze chmur?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      dla BLACK uczylem sie tydzien grac na padzie (xbox), poszlo na tyle, ze gre ukonczylem... ale drugi raz nie bedzie mi sie chcialo.
      • avatar
       Szymon331
       0
       Nareszcie (chociaż właściwie dopiero) twórcy FPSów zaczęli przywiązywać uwagę do fizyki w gach. Już że się tak wyrażę "wymiotowałem" tymi kolejnym CoDami które o fizyce chyba nie słyszały. Pompowanie tekstur mnie nie wystarczy. Zawsze chciałem te tekstury niszczyć, dziurawić, palić, ciąć... W Call of Duty i podobnych tytułach na ścianie po ostrzale od pistoletu przez AK47 po wyrzutnię rakiet zawsze zostwały jedynie czarne plamy/plamki.

       Najnowszy Battlefield BC2 stał się jakby nowym rodzajem strzelanki. Brak "trwałych" osłon sprawia że gra się zupełnie inaczej niż dotychczas. Gdyby tylko jeszcze nie kazano nam iść jak po sznurku to byłaby bajka...

       Kiedyś wyszedł jakiś Warmonger czy coś takiego. Ciekawy eksperyment ale ogólnie mało grywalny. Dlatego dla mnie w 2010 roku zaczyna się nowa epoka w FPSach.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Jestem na 90% pewien, że DX11 będzie wymagany.