Gry

Powstaje prequel Borderlands 2?

przeczytasz w 1 min.

Wielu graczy badzo by się z tego ucieszyło.

Borderlands 2 gra prequel przeciek

Gry z serii Borderlands mogą pochwalić się nie tylko dużym, ale i wiernym gronem sympatyków. Z pewnością ucieszyliby się oni z nowej produkcji i wygląda na to, że są na to całkiem spore szanse.

W połowie lutego Randy Pitchford, CEO Gearbox Software w niewybrednych słowach stwierdził, iż nie ma obecnie żadnych planów dotyczących Borderlands 3. Być może było to prawdą, ale jednocześnie nie znaczyło, że nie można spodziewać się czegoś innego.

Zdaniem informatorów GamePointsNow trwają już prace nad prequelem Borderlands 2. Przygotowaniem gry zajmuje się podobno 2K Australia, a więc należałoby liczyć się z nowym producentem. Nawet on ma już jednak nieco doświadczenia, ponieważ pomagał przy seriach BioShock oraz XCOM.

Fabuła koncentrować ma się wokół postaci Handsome Jacka, a akcja gry rozgrywać będzie się podobno na księżycu Elpis i w bazie Hyperion, która fanom serii jest już znana. Do wyboru oddane mają być 4 bohaterowie - Athena The Gladiator, Wilhelm The Enforcer, Nisha The Lawbringer oraz Fragtrap.

Nowa gra zadebiutować ma jeszcze w tym roku na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Oficjalnej zapowiedzi doczekamy się być może już w ten weekend, na konferencji PAX East.

Źródło: eurogamer.net, stealthybox

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Fragtrap? Będzie można grać claptrapem? :D
  • avatar
   jarnuszkiewiczm
   1
   No ale czemu to niby ma nie być część 3 tylko prequel skoro częśc 1 była poprzedniczką 2 i fabularnie był zachowany ciąg, nie kumam co chcą wcisnąć między jedynkę a dwójkę a sprawa hyperionu i Handsoma była w którymś dlc do jedynki wyjaśniona
   • avatar
    xFruciuux
    0
    [P] Co to "srequel" ?
    Do popawki :P
    • avatar
     Varso
     0
     Gdyby nie darmowy weekend na Steamie nigdy nie trafiłbym na ten tytuł. Warto było,
     • avatar
      classicgamer2
      0
      Czekam na zapowiedź, ta gra już jest moja :D
      • avatar
       Zero-Cool
       0
       Hmmm... no to fajnie, mam nadzieje że nie bedzie trzeba tyle biegać bez zabijania co w Borderlands 2,