Gry

O postaciach w Borderlands: The Pre-Sequel słów kilka

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Dobry, zły, potworny i Claptrap – tak o niezwykłej ekipie bohaterów gry Borderlands: The Pre-Sequel mówią sami jej twórcy – studio Gearbox Software.

Borderlands: The Pre-Sequel postacie

Dobry, zły, potworny i Claptrap – tak o niezwykłej ekipie bohaterów gry Borderlands: The Pre-Sequel mówią sami jej twórcy – studio Gearbox Software

Osoby, które miały przyjemność grać w Borderlands 2 dobrze pewnie znają dwójkę pierwszych bohaterów – są to Nisha the Lawbringer oraz Wilhelm the Enforcer – to dwoje z najpotężniejszych poruczników w siłach Przystojnego Jacka. Oboje zyskają nieco dodatkowych umiejętności, dzięki czemu będziemy mogli poznać ich na nowo.

Kolejna bohaterka to Athena the Gladiator. Po raz pierwszy pojawiła się ona w rozszerzeniu DLC The Secret Armory of General Knoxx do pierwszego Borderlands. Athena wyróżni się tarczą w dłoni. Nie myślcie jednak, że jest to postać defensywna – dzięki tarczy może rykoszetem zabić wielu wrogów na raz.

I wreszcie ostatni z czwórki – jakże gadatliwy Claptrap the Fragtrap. Na księżycu pojawia się on z naprawdę niezłym uzbrojeniem i asortymentem niezwykłych umiejętności bojowych. 

Więcej na temat bohaterów i ich historii możecie dowiedzieć się z opublikowanego przez Gearbox i 2K Australia materiału wideo, stanowiącego trzecią część pamiętników dewelopera. Oto i on:

Borderlands: The Pre-Sequel powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Premiera gry planowana jest na 17 października.

Źródło: CVG, Gearbox, IGN

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Warto dodać o tym o czym zawsze zapominacie, że gra Borderlands: The Pre-Sequel zadebiutuje również na Linuksie! Było oficjalna zapowiedź.
  To samo z Borderlands 2 - trwają prace nad portem dla Linuksa.
  Ciągle zapominacie o tym systemie. Benchmark co jest z wami?
 • avatar
  Dragonik
  3
  Denerwuje mnie gadanie żę ktoś nie umie angielskiego, przepraszam ale żyjemy w polsce więc mam prawo wymagać aby gra była w moim ojczystym języku.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  2:53 Uboga biblioteka no i achievementów mało nabili XD Na grę czekam i coś czuje że się nie zawiodę bo B2 było świetne.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  oby zrobili spolszczenie