Gry PlayStation 4

Brakuje Ci horrorów na PlayStation 4? Mamy dobre wieści

przeczytasz w 1 min.

Rodzime studio Bloober Team zdradziło szczegóły związane z wydaniem Blair Witch na najpopularniejszej obecnie konsoli na świecie. Posiadacze PlayStation 4 będą mogli sprawdzić tę grę jeszcze w tym roku.

Blair Witch trafi na PlayStation 4 - znamy datę premiery

Blair Witch wielu graczy zdążyło już poznać, premiera gry miała miejsce 30 sierpnia. Przypomnijmy jednak, że trafiła ona wtedy wyłącznie na PC oraz konsole Xbox One. Już wkrótce lista platform docelowych zostanie rozszerzona o PlayStation 4. Premierę zaplanowano w tym przypadku na 3 grudnia.

Warto dodać, iż dotyczy to wydania cyfrowego. Pojawi się również pudełkowe, w bliżej nieokreślonym późniejszym terminie. Równie ważną informacją jest ta mówiąca nam, iż twórcy przygotowali tu dodatkową zawartość „Good Boy Pack” skupiającą się na czworonożnym przyjacielu głównego bohatera. Posiadający grę na PC lub Xbox One mogą spodziewać się jej w ramach aktualizacji.

Czy Blair Witch to dobra gra?

Średnia ocen Blair Witch na metacritic dobija do 70%. Nie jest zatem najwyższa, ale trzeba zauważyć spory rozrzut ocen - od zaledwie 40% do aż 90%. O czym to świadczy? Wydaje się, że Blair Witch nie jest grą dla każdego, co w przypadku tego gatunku nie wywołuje wielkie zaskoczenia.

Przypomnijmy, że twórcy określają ten tytuł mianem horroru psychologicznego. Głównym bohaterem jest były policjant, który rusza do lasu Black Hills w poszukiwaniach zaginionego chłopca. Niestety, okazuje się, że jest to miejsce zdecydowanie bardziej niebezpieczne niż można było przypuszczać. Przede wszystkim z racji wiedźmy z Blair.

Źródło: Bloober Team

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!