• benchmark.pl
 • Gry
 • Egzoszkielety odmienią Call of Duty - nowe wideo z Advanced Warfare
Gry

Egzoszkielety odmienią Call of Duty - nowe wideo z Advanced Warfare

przeczytasz w 1 min.

Nie da się ukryć, że rozwiązanie to znacząco podnieść powinno dynamikę sieciowych zmagań.

Call of Duty: Advanced Warfare gra egzoszkielety

Wygląda na to, że zbliżająca się premiera Call of Duty: Advanced Warfare to dla producenta i wydawcy poważny powód do tego, by coraz częściej o grze przypominać. Czego dowiedzieliśmy się tym razem?

Opublikowany właśnie materiał koncentruje się na jednej z największych nowości, jakie wprowadzone zostaną do serii. Wprawdzie o egzoszkieletach słyszeliśmy sporo już wcześniej, ale raczej w teorii. Teraz mamy okazję do tego by zobaczyć, jakie korzyści dadzą one graczom w trakcie rozgrywki.

Znaczenie owego gadżetu największe będzie w trybie multiplayer. Dzięki egzoszkieletom postacie mają cechowały się zdecydowanie większymi możliwościami bojowymi. Dla przykładu będą one szybciej biegać, zdecydowanie wyżej skakać, a nawet korzystać z mobilnych tarcz. Największym smaczkiem będzie jednak chyba możliwość chwilowego stania się niewidzialnym dla przeciwników.

Nie da się ukryć, że rozwiązanie to znacząco podnieść powinno dynamikę sieciowych zmagań. Wprawdzie ostatecznie przekonamy się o tym po premierze, ale mały przedsmak otrzymujemy już dzięki wspomnianemu materiałowi wideo.


Przypominamy, iż Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 4 listopada. Gra pojawi się nie tylko na PC, ale również na konsolach Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: mp1st, youtube

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  exposiure
  12
  Kiedy będzie powrót od I i II WŚ?
  • avatar
   classicgamer2
   5
   Czy tylko mi to zalatuje Titanfallem ?
   • avatar
    Stasiek_Zabojca
    4
    Ta gra aż do złudzenia przypomina Crysis'a 3 i Titanfalla :) I to nie tylko dlatego,że Titanfall ma silnik z serii COD,a Crysis podobny interfejs. :)
    • avatar
     TheMaverickMX
     3
     trochę ten tryb z piłką zalatuje mi Bombing runem z UT 2004
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Widzę że na benchmark teraz piszę się że gra pojawi się nie tylko na PC ale również na konsole itd. Tak jak by priorytetem był PC a gdzieś tam dalej konsole. :)
      • avatar
       brtsh
       -1
       Mmm niezła zżynka serii Crysis
       • avatar
        Konto usunięte
        -3
        nie moge sie doczekac premiery! wkoncu jakos zarypisty cod :)
        • avatar
         HeardThrone1215
         0
         TO BĘDZIE NAJWIĘKSZY GNIOT I SYF TEGO ROKU. GHOSTS MNIE WKURZYŁ ALE TERAZ PRZEGIELI. PIERWSZY RAZ W ZYCIU NIE KUPIĘ COD-a. Dlaczego za tak klimatyczną gre wzieło sie studio które nie ma pojęcia o tej grze. To jest tylko moje skromne zdanie. No może nie tylko moje bo z tego co czytam po prezentacji tego wytworu