Laptopy

CeBIT 2013: AMD prezentuje laptopy i tablety ze swoimi podzespołami i technologię EyeFinity

przeczytasz w 1 min.

AMD zaprezentowało na swoim stanowisku różnego rodzaju laptopy oraz tablety - w tym także konstrukcje hybrydowe i modele z technologią Turbo Dock.

AMD stoisko CeBIT 2013 laptopy prezentacja zdjęcie

Między 5 a 9 marca w niemieckim Hannoverze odbywają się targi CeBIT 2013, które można zaliczyć do jednych z największych targów elektroniki użytkowej na świecie. Oczywiście pośród wystawców nie mogło zabraknąć koncernu AMD.

W tym roku amerykański producent głównie skupił się na laptopach, pośród których można znaleźć naprawdę zróżnicowane modele – w tym także hybrydowe konstrukcje z odłączanym ekranem.

Nie zabrakło również wydajnego modelu MSI GX60, który przeznaczony jest dla wymagających graczy i pozwala na wyświetlanie obrazu na trzech monitorach jednocześnie w technologii Eyefinity.

Obok laptopów, koncern z Sunnyvale prezentuje również tablety, turbo tablety oraz tablety z technologią Turbo Dock – rozwiązanie to pozwala dostosować ich wydajność oraz zużycie energii do potrzeb użytkownika.

Źródło: AMD

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  eryk1310
  7
  Przyszłość jest w APU ! :D
  • avatar
   Q'bot
   5
   AMD na przedzie, o ile mi wiadomo mobilna konkurencja wyświetla obraz na zaledwie dwóch urządzeniach.
   • avatar
    poprostujakub
    -1
    Mobilne Trinity to wydajnościowa nędza jest.... smutno się robi, porównując wyniki 7970M współpracującej z Trinity i z Sandy Bridge...
    • avatar
     jkbrenna
     0
     kto je widzial, ....