Gry

Demo intrygującego Children of Morta - sprawdź już dziś

przeczytasz w 1 min.

Demonstracyjna wersja gry Children of Morta została udostępniona graczom zainteresowanym tym nieźle zapowiadającym się tytułem z gatunku RPG akcji.

Children of Morta to erpegowy „rogalik” zabierający nas do fantastycznej krainy, w której – jak zapowiadają twórcy z Dead Mage – wraz z rodziną bohaterów odkrywamy pełną emocji opowieść o niepewności, stracie i tęsknocie, ale też miłości, nadziei i jedności. Od dziś (19 czerwca, godz. 17.00), przez najbliższe 72 godziny można bawić się przy tym (wciąż powstającym) tytule zupełnie za darmo.

To przedpremierowe wydarzenie jest związane ze startem przedsprzedaży gry Children of Morta. Osoby, które zdecydują się na taki wariant, mogą liczyć na cenę obniżoną o 10 proc. oraz bonus w postaci ścieżki dźwiękowej. Dodajmy, że platformy docelowe tej produkcji to pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. 

Children of Morta screen

W Children of Morta do naszej dyspozycji jest oddana szóstka grywalnych postaci – każda ma swój zestaw umiejętności, który wykorzysta podczas eksplorowania kolejnych lokalizacji tego ręcznie malowanego świata pełnego historii i magii. Każdą podróż odmieniać będą przedmioty aktywne i pasywne. Najistotniejszą rolę odgrywa jednak fabuła… 

„Dołącz do niecodziennej rodziny bohaterów. Gdy ich ziemię zaczyna trawić tajemnicze, mroczne zepsucie, strażnicy góry Morta muszą stanąć naprzeciw dawnemu złu. To nie historia ratowania świata. To historia dzielnej rodziny starającej się wytrwać w jedności, gdy wszystko wokół pożerane jest przez ciemność” – zapowiada wydawca, którym jest 11 bit studios. Na jego youtube’owym kanale można znaleźć także świeżutki zwiastun. 

Children of Morta – trailer gry i wydarzenia przedpremierowego:

Premiera pełnej wersji gry została zaplanowana na tegoroczne lato. 

Źródło: 11 bit studios

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!