Gry komputerowe

Cities: Skylines - zwiastun ujawnia marcową premierę symulatora

przeczytasz w 1 min.

Dokładnie za miesiąc SimCity doczeka się poważnej konkurencji.

Cities: Skylines

Firma Paradox Interactive opublikowała nowy zwiastun gry Cities: Skylines. Dzięki niemu dowiadujemy się, że w ten nowy symulator rozwoju miasta zagramy już za miesiąc.

Cities: Skylines to gra strategiczno-ekonimiczna studia Colossal Order, która mechaniką rozgrywki przypomina słynne już SimCity. Naszym zadaniem będzie zatem zaprojektowanie i wybudowanie miasta, które nie tylko będzie spełnieniem naszych architektonicznych marzeń, ale też będzie wystarczająco komfortowe dla jego wirtualnych mieszkańców. 

W Cities: Skylines będziemy budować miasta na mapach o wielkości 36 km2. Nie będziemy tylko stawiać różnego typu budynki, wylewać drogi i sadzić drzewa, ale też będziemy musieli zadbać o gospodarkę. Obywatele będą reagować na to, co dzieję się wokół nich – korzystać z oferowanych im rozrywek i miejsc pracy. Twórcy obiecują też rozbudowany mechanizm podatków i władzy administracyjnej.

Wydawca gry Cities: Skylines – Paradox Interactive – opublikował nowy zwiastun, który ujawnia, że premiera tego tytułu odbędzie się 10 marca bieżącego roku. Wideo to możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: ShackNews, Eurogamer

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bandan
  5
  Po świetnym cities in motion szykuje się kolejny hit, i to w marcu... i mój plan na rozkminianie gta5 poszłedł sie paść widzę ;)
  • avatar
   Madzina
   3
   simcity z większymi miastami?
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    czym to się różni od Cities XXL które zostało wydane niedano temu?
    • avatar
     Sova30
     -10
     To gra na telefon tak? Grafika jakaś mierna.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Na coś takiego czekałem. Można by odtworzyć swoją dzielnicę, spory kawał miasta lub całe miasto. Przydałaby się do tego możliwość dzielenia z innymi graczami swoimi miastami (zapewne będzie), spaceru lub przejażdżki komunikacją miejską w widoku FPP, nie wspominając już o ulicznych wyścigach samochodami lub motocyklami.
      • avatar
       czarobest
       0
       Z chęcią zobaczyłbym w tej grze niektóre elementy z SimCity 4, między innymi budynki specjalne (np. baza wojskowa), misję U Drive It, w których można było wykonywać misję jeżdżąc lub latając różnymi pojazdami po mieście. Niestety choć sporo przegrałem w SimCity(5) to wypada ono słabo przy produkcji z 2003. Naprawdę liczę na coś zaskakującego w tym gatunku.