Gry

Codemasters zapowiedziało F1 2018

przeczytasz w 1 min.

F1 2018 zadebiutuje 24 sierpnia, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Twórcy obiecują sporo zmian, ale na ten moment nie ujawniają szczegółów.

Trudno mówić o zaskoczeniu. Codemasters zapowiedziało F1 2018, kolejną odsłonę serii dedykowanej sympatykom królowej sportów motorowych.

W ostatnich latach cykl F1 rozrasta się bardzo regularnie. Chociaż producent nie ujawnił wielu szczegółów związanych z F1 2018, poznaliśmy informację najważniejszą - datę premiery. F1 2018 zadebiutuje 24 sierpnia, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

„Byliśmy zachwyceni ciepłym przyjęciem i wysokimi ocenami gry F1 2017. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy na tak silnym fundamencie budować F1 2018. W ciągu ostatnich kilku lat mocno zaangażowaliśmy się w zrozumienie potrzeb fanów, chcieliśmy dowiedzieć się, co jest dla nich ważne. Nie możemy się doczekać, aby ujawnić więcej szczegółów na temat funkcji, które nasi fani pokochają.”

Na temat rozgrywki twórcy nie zdradzili niemal niczego. Wspomnieli jedynie, iż spodziewać można się bardziej rozbudowanego trybu kariery oraz sporej liczby klasycznych bolidów.

Źródło: codemasters

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HomeAudio
  2
  Będzie VR? Jeśli nie to pewnie spora ilość osób będzie mocno zawiedziona... Gdzie jak gdzie ale w różnego typu "samochodówkach" VR spisuje się genialnie (doskonały przykład to chociażby rewelacyjny Project Cars 2).
  • avatar
   michael85
   1
   Szkoda że Codemasters a nie Kunos Simulazioni.
   • avatar
    Michał 06
    -4
    wyścigi odkurzaczy :D
    • avatar
     IksKwadrat
     0
     Jak będzie Polak Rodak Kubica to kupuje :D