Gry komputerowe

Company of Heroes 2 za darmo

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Właściciele PC posiadający konto na platformie Steam mogą pobrać Company of Heroes 2. Oferta jest ważna do poniedziałku.

Chyba wszyscy lubią promocje, a więc nie wypada wyłączać z tego graczy. Jeszcze lepiej jest w sytuacji, w której kolekcję gier można powiększyć zupełnie za darmo. Co jakiś czas pojawiają się ku temu okazje. Tak jak teraz.

Właściciele PC posiadający konto na platformie Steam mogą pobrać Company of Heroes 2. Warto dodać, że gra działa nie tylko pod Windows, ale również na sprzętach z systemami Linux i Mac. Oferta jest ważna do poniedziałku i nie należy doszukiwać się żadnych haczyków.

Owszem, nie jest to gra zaliczająca się do nowości (premiera miała miejsce w 2013 roku), ale nie ma to aż tak wielkiego znaczenia. Mowa o naprawdę dobrej strategii czasu rzeczywistego i jeśli ktoś nie miał okazji się o tym przekonać to warto nadrobić zaległości.

Akcja Company of Heroes 2 rozgrywa się w czasach II wojny światowej. Liczyć można nie tylko na kampanię, ale również multiplayer, w którym można pokierować wojskami Armii Czerwonej (SOV) i Wehrmacht Ostheer (GER). Kolejne frakcje wprowadzano w dodatkach.


Źródło: steam, Company of Heroes

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  qurua poczekam asz jeszte stanjeje
 • avatar
  Najlepsza strategia drugiej wojny swiatowej , polecam kazdemu.
 • avatar
  Dzięki, dzięki. Za darmo to i ocet słodki. :)
  a tak na poważnie to chętnie sprawdzę co to, w rtsa nie grałem od redalerta 2.
 • avatar
  Jak sie w to gra?? Nigdy nie grałem w strategie.. A widze że gierka fajna.
 • avatar
  szkoda że przy okazji nie dodali nowej frakcji, ewentualnie kilka nowych jednostek by się przydało, mam od początku i trochę zaczyna nudą wiać